Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Gledajte,

 

phone_moscow.png

 

 

 

Danas, 3. decembra, i zvanično je najavljen drugi smartfon iz ruske YotaPhone linije, koji s jedne strane ima Full HD AMOLED ekran, a sa druge tzv. e-papir, koji da gotovo i ne troši struju.

Edited by Zaz_pi
Link to comment

:lol:

 

Zaboravljaš da je u Venecueli pre toga bio jedan neuspeli CIA-inspirisan puč.

 

Nisam nipošto ljubitelj Čaveza i njegove politike (daleko bilo), ali je fakat da su Amerikanci pokušali da ga skinu, prilično direktno.

 

Ja sam beowla razumeo da misli na odmazdu tipa sankcije, vojna operacija itd. Da li su pokusali da ga skinu ili ne ne znam. Ne bi me cudilo, ali me ne bi cudilo ni da su bila unutrasnja previranja. Ne mislim da bi to bilo nista lose ni da je drzvni udar uspeo. Ipak, Venecuela nije trpela posledice kakve se pripisuju americkim neprijateljima na prethodnoj stranici rasprave.

 

Gledajte,

 

phone_moscow.png

 

Sranje.

Link to comment

Bilo je i poslije toga nekoliko pokušaja, ali nisu došli toliko daleko. Pretpostavljam da se smatra da je apsolutno nemoguće da se u toj, politički stabilnoj i mirnoj, zemlji stvori urota koju nije inpirisala snajka?

 

 

 

Pa, ako urotu predvode Corina Machado i Lepoldo Lopes, to sasvim sigurno strogo interno nije.

Maduro je na 30% popularnosti i ja se toplo nadam da ce da padne na narednim izborima, a Capriles mi deluje kao neko ko nece da zrtvuje ono malo sto je od neke stabilnosti u zemlji ostalo zarad kile mesa. 

Link to comment

Pa, ako urotu predvode Corina Machado i Lepoldo Lopes, to sasvim sigurno strogo interno nije.

Maduro je na 30% popularnosti i ja se toplo nadam da ce da padne na narednim izborima, a Capriles mi deluje kao neko ko nece da zrtvuje ono malo sto je od neke stabilnosti u zemlji ostalo zarad kile mesa. 

Do narednih izbora™ će se, kladim se, i Caprilesu, zakonomerno, otkriti neku urotu™. Nadam se da ćemo se sresti na ovim stranicama, i da ćeš ti meni sasvim ozbiljno postulirati da je Caprilesova urota™ ustvari urota bez™, koju je inpirisala snajka, kao ova Corinina i Leopoldova. U to ime, bukmarkiram ovaj kvot.

Kako ti je Capriles delovao onda kada je bio optuživan za hajkanje kubanskog emisara?

Link to comment

Do narednih izbora™ će se, kladim se, i Caprilesu, zakonomerno, otkriti neku urotu™. Nadam se da ćemo se sresti na ovim stranicama, i da ćeš ti meni sasvim ozbiljno postulirati da je Caprilesova urota™ ustvari urota bez™, koju je inpirisala snajka, kao ova Corinina i Leopoldova. U to ime, bukmarkiram ovaj kvot.

Kako ti je Capriles delovao onda kada je bio optuživan za hajkanje kubanskog emisara?

 

Capriles ima politicku istoriju iza sebe koju ovo dvoje nemaju: naime, nije se guzio da dize revoluciju kada je dva puta izgubio na izborima, i to drugi put tesno i kada je to mogao da gura. Za mene dovoljno.

 

Kao i interni sukobi u opoziciji izmedju mladih i lepih Leopolda i Korine, sa jedne, i Kaprilesa, sa druge strane.

 

Dakle, izvor za urote nije blaskasti Maduro koji naravno svuda vidi zaveru, vec desavanja na "terenu".

 

Sa druge strane, bumo videli da li ce opoziciji Kaprilesa proglasiti za izdajnika i ubacenog spijuna.

Link to comment

Brate, da li si realan?

 

Ajde da pretpostavimo da si profi spiner kome je neko dao pare da tandrce, je li ovo tvoj maksimum?

 

Pa, dobro ako ti se ne svidaj reci tako. Nemoj tako licno. Evo vidis kako Eraser to radi i nikome nista. Malo finoce u komunikaciji, daj neki nivo.

Link to comment

ima li taj telefon prodaju, tržište, kupuju li ga rusi uopšte?

 

The first generation of YotaPhone is already on sale in Russia and four other European countries at a retail price of around €500, with the total number of markets to be extended to 20 in the next two months. Sales in the first month or so reached around 12,000 units, which Martynov said was above his expectations.

 

“We expected around 10,000,” he said, adding that even 5,000 would have been enough to show that the demand was there. Around 80 per cent of the sales were in Russia.

Yota Devices is currently relying on retail channels such as Ingram Micro, and has no relationships with mobile operators as yet. “For us, it is too big a stretch to make a deal with operators,” said Martynov.

 

The device already has one very high-profile fan: “It’s a gorgeous idea…I definitely want one,” Apple co-founder Steve Wozniak told the company ahead of the device’s launch in November.

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
×
×
  • Create New...