Jump to content

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Pošto sam tradicionalno neobavešten, samo da pitam je l' ovo taj Navaljni ili ima neki drugi?

(izvinjavam se što opet postavljam tvitove ekstremnih desničara i mrzitelja tejlor svift)

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Otto Katz said:

Vratite Redorana! 

Sam je otisao, na zalost. Covek koji se, koliko ja shvatam, javlja iz Turske i cijim odlaskom smo ostali uskraceni za more kvalitetnih i zapazanja iz prve ruke o samoj Turskoj i pre svega zapazanja iz same Turske na region (Izrael, Jermenija, Karabah, Ukrajina, Crno more itd.) u kojem trenutno kljuca. 

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, Otto Katz said:

I "narajcani kreten u vojničkom džemperu koji se ništa ne pita" je isto tačno i nezlonamjerno i ne predstavlja podršku Rusiji. Čitali smo od početka SVO, Ukrajjina napala Rusiju. Nije podrška i nije zlonamjerno. Vratite Redorana! 

 

 

Eno gostovao je u Billions u epizodi koja je nedavno emitovana, borba za Ukrajinu na svim frontovima.

Link to comment
11 hours ago, Ivo Petović said:

 

Realno, nismo ni blizu. Mi smo Francuska za Rusiju, i to će ti svaki normalan Rus reći.

 

ne slažem se, teško da smo mi francuska za bilo koga. a i nije bitno da li smo i koliko smo blizu, mehanizam likvidacije iole ozbiljnijih neprijatelja se ne razlikuje puno sem same metodologije, ne kuva se čaj od polonijuma ni baca kroz prozor.

 

ne postoji zemlja na planeti toliko slična putinovoj rusiji kao srbija. privid demokratije i betonske čizme.

  • +1 7
Link to comment
7 minutes ago, Eleniko said:

 

ne postoji zemlja na planeti toliko slična putinovoj rusiji kao srbija. privid demokratije i betonske čizme.

 

Belorusija, Iran, Sirija, Azerbejdžan, Venecuela govna da jedu...

 

EDIT: I razne Kine, Severne Koreje, Pakistani, Mjanmari, Egipti, Turske ovoga sveta.

 

Srbija nije idealno mesto za život, ali je ipak svetlosnim godinama ispred Rusije po ovim pitanjima. Evo, mi seremo na ovom forumu po Vučiću obilato, i niko zbog toga nije najebao da ja znam...

 

Edited by Ayatollah
  • +1 4
Link to comment
Just now, Ayatollah said:

 

Belorusija, Iran, Sirija, Azerbejdžan, Venecuela govna da jedu...

 

ne, ne mislim da su tao otvorene diktature u kojima ne postoji čak ni vizuelni privid demokratije relevantne za naš slučaj.

 

rusija je prava mera poređenja, sve teži uređenosti i divnosti, dok iz podzemlja ne krene da kulja zlo.

 

videlo smo to ovde bukvalno u svakoj kriznoj situaciji, pre ili kasnije.

 

naravno možemo da se ne slažemo.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
8 minutes ago, Ayatollah said:

Srbija nije idealno mesto za život, ali je ipak svetlosnim godinama ispred Rusije po ovim pitanjima. Evo, mi seremo na ovom forumu po Vučiću obilato, i niko zbog toga nije najebao da ja znam...

 

ok puno sreće ako ti je to kriterijum za državno nasilje

 

momak sa slike bi ti rekao nešto drugo, bojim se

 

uznemirujući sadržaj

 

Spoiler

426556878_7477816272263460_7223090934252

 

Link to comment
21 minutes ago, Eleniko said:

 

ne slažem se, teško da smo mi francuska za bilo koga. a i nije bitno da li smo i koliko smo blizu, mehanizam likvidacije iole ozbiljnijih neprijatelja se ne razlikuje puno sem same metodologije, ne kuva se čaj od polonijuma ni baca kroz prozor.

 

ne postoji zemlja na planeti toliko slična putinovoj rusiji kao srbija. privid demokratije i betonske čizme.

ista matrica samo se ovima u bgd ili pg ne moze bas kao putinu (cg ipak do 30-og avgusta 2020-e)

ali i kod nas se ubije poneki novinar, ustreli neverni tajkun, digne u vazduh vlasnik medija, prebijanja u noci, ranjavanja, glorifikovanje nasilja u medijima..

verujem ista klima u drustvu. 

 

 

Edited by bradilko
  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

 

ok puno sreće ako ti je to kriterijum za državno nasilje

 

momak sa slike bi ti rekao nešto drugo, bojim se

 

uznemirujući sadržaj

 

  Reveal hidden contents

426556878_7477816272263460_7223090934252

 

?

Link to comment

izbeglica iz maroka kome je policija polomila udove tokom push becka iz pirota ka bugarskoj, ostavila bez odece u sumi

 

nasli ga 10 dana kasnije sa promrzlinama

 

migranti možda nisu politički neprijatelji a možda i jesu, zavisi

  • Hvala 1
  • Tužno 4
Link to comment

Ova naša gnjida je Putin sa ali expresa.

Nemamo naftu, gas, sjebane su nam i žitnice i nemamo još koješta, a i u okruženju smo, sreća naša, ipak.

  • +1 9
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

izbeglica iz maroka kome je policija polomila udove tokom push becka iz pirota ka bugarskoj, ostavila bez odece u sumi

 

nasli ga 10 dana kasnije sa promrzlinama

 

migranti možda nisu politički neprijatelji a možda i jesu, zavisi

 

E, ajde da ne zamenjujemo teze i da ne skrećemo diskusiju. Pričamo o stepenu političkih sloboda domicilnog stanovništva u Srbiji u poređenju sa Rusijom, a ne o tome da li je neki migrant ilegalac najebao u tučl sa policijom dok je ilegalno prelazio granicu. Ovo što si okačio nema veze sa onim o čemu pišemo.

 

Btw, najebavali su migranti u Evropi od drugih policija mnogo gore od srpske.

  • +1 8
Link to comment
×
×
  • Create New...