Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Ko zna sta se tu desavalo, to je i vreme tzv. resetovanja odnosa sa SAD...mogu oni taj sistem i brodove sami da naprave ali mislim da je ovo jeftinija varijanta, tako se cinilo, pa su se zato odlucili za kupovinu sa strane, sto oni ne praktikuju cesto sa vojnom opremom bas iz ovakvih razloga. Bila je dobra ponuda Koreje za sve to.

Link to comment

Malo je to, ja bih žešće, posebno sa Poljacima, Šveđanima i Baltikom. Treba im na granicu nagomilati par hiljada tenkova.

 

Edited by slow
Link to comment

Malo je to, ja bih žešće, posebno sa Poljacima, Šveđanima i Baltikom. Treba im na granicu nagomilati par hiljada tenkova.

I milion, dva jaja.

Strojevim korakom.

Link to comment

Šveđanima treba pripretiti zbog antiruskih tvitova Karla Bilta. I ne treba im slati ruske podmornice da igraju hide and seek sa njima već izvršiti pomorsku blokadu. Sve dok se Karl Bilt javno ne izvini preko twittera   -_-

Edited by slow
Link to comment

Mekejn obećao ruskom „telefonskom šaljivdžiji“ da će SAD poslati Ukrajini pomoć


Američki senator DŽon Mekejn postao je žrtva ruskog „telefonskog šaljivdžije“ Vladimira Krasnova, poznatijeg pod nadimkom „Vovan“, javljaju ruski mediji.

Krasnov je telefonirao senatoru i predstavio se kao ministar unutrašnjih poslova Ukrajine Arsen Avakov. On je izrazio Mekejnu zahvalnost za podršku i požalio se na to kako je ukrajinskim vojnicima „teško da ratuju protiv ovih terorista“.

„Da, ja to znam, i mi radimo na tome. Početkom januara planiramo da obavimo razgovore o čitavoj situaciji u Ukrajini i da privučemo pažnju naših lidera i drugih po celom svetu. Veruj mi, ja se neću predati“ :lol: , izjavio je DŽon Mekejn, a citira ga televizija „LifeNews“.

To nije prva takva nameštaljka ovog „telefonskog šaljivdžije“. I ranije su žrtve Vovanovih šala bile poznate ličnosti i političari. On je, na primer, mesecima razgovarao sa Mihailom Sakašvilijem predstavljajući se kao Arsenij Avakov. U jednom razgovoru bivši šef Gruzije, ne znajući da razgovara sa telefonskim huliganom, zamolio je „Avakova“ da prozbori koju u njegovu odbranu pred Interpolom. :ziga:

Krajem septembra je Krasnov telefonirao Kličku i predstavio se kao Anton Geraščenko, savetnik ministra unutrašnjih poslova Ukrajine Arsena Avakova. On je Kličku rekao da njegove preterano originalne izjave „bacaju senku“ na najviše ukrajinsko rukovodstvo i predložio mu da „zakažu sastanak“ kako bi „poradili na njegovoj reputaciji“.

„Telefonski šaljivdžija“ Vovan pomagao je u priređivanju slične podvale Igoru Kolomojskom*. On je potvrdio da je njegov poznanik Aleksej razgovarao sa ukrajinskim oligarhom, javlja „Lenta.Ru“. Vovanov „kolega“ Aleksej dva meseca je kontaktirao sa Kolomojskim, predstavljajući se kao jedan od vođa proruskih dobrovoljaca. U jednom takvom razgovoru oligarh je izrazio spremnost da pruži materijalnu pomoć predstavnicima DNR na izborima i istakao da je malezijski Boing blizu Donjecka slučajno oboren. :)

 

* Jedan od vodja danansje vlasti u Kijevu, tacnije finansijer njihov, kao i mnogih delova NacGarde.

Edited by Zaz_pi
Link to comment

A šta je rekao u vezi rezultata prve bračne noći, nisam ni ja razumeo?

 

Putin je u stvari light verzija Berluskonija, zna da lupi samo tako, nije ni čudo da su drugari

Edited by slow
Link to comment

Taman ste ga spominjali. Nisu to cista posla, neko od vas ima neko culo n-te vrste. Cenim na ovog iznad, mnogo Ave Maria.

Edited by Zaz_pi
Link to comment
×
×
  • Create New...