Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Milsim da to nije bio nikakav formalan uslov, jteško bi i bio jer je formalno osuđen za poreske/finansijske prestupe. On je sam rekao u prvom većem intervjuu da neće ulaziti u politiku. No, njegova neka fondacija je finansirala razne opozicione medije i dok je bio u zatvoru, tako da se tu ništa bitno ne menja ni sa ovim.

 

Puštanje njega i Pussy Riot-ica je bio imidž boost za Vovu pred Soči, ne mnogo više od toga.

Link to comment

A tebi je on drag samo sto kidise na Vovu?

Konsetrišimo se na to da kolega frn vrlo misli da je zabrana političkog delanja legitiman uslov uvjetnog otpusta iz ćorke.

Odlična detekcia, eras.

 

I ti, borrise, odličan fending action. Da sam frn, bio bi ti zahvalan na priskakanju. Samo, ne znam di igdje u mojem postingu piše da je meni Hodičak drag... To mora da si učitao. Kužiš? Al mora se nečim uskočit, pa razumijem. Potpuno.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Konsetrišimo se na to da kolega frn vrlo misli da je zabrana političkog delanja legitiman uslov uvjetnog otpusta iz ćorke.

Odlična detekcia, eras.

Jos vise me boli za tvoje misljenje po svakom pitanju.

Baj.

Link to comment

U osnovi su ova pozicioniranja sasvim OK.

 

EU ce morati da se osloni vise na LNG iz Kanade, SAD ili Katara a Kina na gas iz Rusije. Svi siti i ovce na broju osim mozda Kine koja ce postati zavisnija od Rusije.

 

Cilj bi trebao biti za svakog igraca da se zavisnost od jednog proizvodjaca smanji na nekih 20%. To bi zapravo moglo da stabilizuje politicke odnose jer otvorene ucene vise ne bi prolazile tako lako.

 

Da, to je svakako jeftinije.

Umesto medjuzavisnosti EU i Rusije, na opstu korist, kreira se jaz na opstu stetu.

Odlicno.

Link to comment
×
×
  • Create New...