Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Mislim da je bilo jasno da kada sam rekao da Nemci nisu zapad da sam mislio na to da oni ne predstavljaju ceo zapad. Velika vecina zapada se protiv tih istih Nemaca tada borila. Tako da ta sputnjikovstina o pripisivanju nacizma zapadu kao celini koja eto leze i budi se sa mislju kako da unisti bastion slobode na istoku ne moze da prodje.

 

Ali SAD su samo branili svoju sferu™, što su oni krivi što im je sfera malo šira. Rusija se brani na Krimu, a SAD u Kuwait Cityju, Rusija u Damasku, a SAD u Santiago de Chileu. :fantom: Mislim, obrana sfera je eksplicitno dopuštena na ovom forumu

Plus veliko je pitanje gde se ta sferw zavrsava. Mozda u Nikaragvi a mozda u Leskovcu, a mozda u Rigi. :fantom:

Edited by Eraserhead
Link to comment

Ali SAD su samo branili svoju sferu™, što su oni krivi što im je sfera malo šira. Rusija se brani na Krimu, a SAD u Kuwait Cityju, Rusija u Damasku, a SAD u Santiago de Chileu. :fantom: Mislim, obrana sfera je eksplicitno dopuštena na ovom forumu

 

Krim je, kao i Kosovo, oteta teritorija.

Link to comment

Krim je, kao i Kosovo, oteta teritorija.

A, sad smo u blut und boden koordinatnom sistemu.

I Koenigsberg i Danzig i Szabadka i Oran i... su otete teritorije. :fantom:

Link to comment

A, sad smo u blut und boden koordinatnom sistemu.

I Koenigsberg i Danzig i Szabadka i Oran i... su otete teritorije. :fantom:

 

Pa ne idem ja okolo pričajući kako je Krim nešto neobično novo što se nije desilo ni deset godina pre Krima, pa da lupimo sankcije onda za takav novitet i takvo jedno neliberalno nezapadno ponašanje.

Link to comment

Mislim da je bilo jasno da kada sam rekao da Nemci nisu zapad da sam mislio na to da oni ne predstavljaju ceo zapad. Velika vecina zapada se protiv tih istih Nemaca tada borila. Tako da ta sputnjikovstina o pripisivanju nacizma zapadu kao celini koja eto leze i budi se sa mislju kako da unisti bastion slobode na istoku ne moze da prodje.

 

 

Plus veliko je pitanje gde se ta sferw zavrsava. Mozda u Nikaragvi a mozda u Leskovcu, a mozda u Rigi. :fantom:

 

Sfera rusofobije ima beskonačan poluprečnik, u nju upada sva beskonačna glupost beskonačnog kosmosa. Beskonačnost u beskonačnosti  :fantom:

Edited by slow
Link to comment

Mislim da je bilo jasno da kada sam rekao da Nemci nisu zapad da sam mislio na to da oni ne predstavljaju ceo zapad. Velika vecina zapada se protiv tih istih Nemaca tada borila. Tako da ta sputnjikovstina o pripisivanju nacizma zapadu kao celini koja eto leze i budi se sa mislju kako da unisti bastion slobode na istoku ne moze da prodje.

 

 

Plus veliko je pitanje gde se ta sferw zavrsava. Mozda u Nikaragvi a mozda u Leskovcu, a mozda u Rigi. :fantom:

 

Španija i Portugalija pokradene.  :fashisto:

Link to comment

 

RAF Typhoons prate borbenu grupu Авианосущего Крейсера „Адмирал Кузнецов” pri prolasku kroz Lamanš.

 

Na udaljenosti koja bi u NATI bila smatrana incidentom. :)

 

via CZ-M53 TT

Link to comment
×
×
  • Create New...