Jump to content

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Šta ti imaš protiv Putina, a, a, a?

To što je kao Milo, a vodi važniju zemlju. Zašto ti ne voliš Mila toliko koliko voliš Putina?

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

To što je kao Milo, a vodi važniju zemlju. Zašto ti ne voliš Mila?

Zato što je kao Putin, ali mu se gleda kroz prste jer je „na kursu“. Što nije prepreka da se pljuje po Putinu.

 

A važnija zemlja bi se, da nije takvog nekog na čelu, verovatno raspala samogušenjem, takoreći otvorio bi se maidan. Što mislim da nikome u Evropi (!) s malo mozga nije u interesu.

 

Are we even now?

 

via CZ-M53 TT

Link to comment

Zato što je kao Putin, ali mu se gleda kroz prste jer je „na kursu“. Što nije prepreka da se pljuje po Putinu.

Vi mu gledate kroz prste? :o Bome nisam primijetio. Gdje je ta kloaka Milofilije na PPP-u, gdje? Ja samo vidim istrage Milofila, svugdje.

 

I fala bogu da se tu ne stavljaju prepreke kad se pljuje po Pućuški, ne znam kako bi se ti junaci borili protiv multireplynog toplozeca svaki put kad Volodji učine nepravdu™ kad bi im se još postavljalo i prepreke :fantom:

 

E da je samo Barry Obmani PPPutinov tretman, možda bi mu i ostala pokoja lego kockica od legacyja :cry:  Ovdje je braniti Barryja postalo ko da braniš Mila.... -_-

Link to comment

 

 

Vi mu gledate kroz prste? :o

Ne znam koji smo to mi, ja ovo u svoje ime, repliciram irejzeru.

 

Poor Barry, such a pitty, he was a good... comedian. And I loved all his shows.

 

P.S. Greed is good.

 

via CZ-M53 TT

Link to comment

Ne znam o cemu pricate. Milo treba da ide jer je predugo na vlasti ali on ne truje, ubija i zatvara politicke protivnike i ne pravi vestacke nacionalisticke ratove da bi se odrzao na vlasti i imao 70% podrske. Tako da mesta poredjenju nema.

Link to comment

Možda bi Milo putinoljupcima bio dobar da ima guvernera Kadirova kao najbližeg saveznika.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Edited by Jozef K.
Link to comment

i ne pravi vestacke nacionalisticke ratove

Sreća pa nije bilo ratova.

A i sreća pa ne truje.

 

via CZ-M53 TT

Edited by Tribun_Populi
Link to comment

Joj samo da nam Putina ne diraju.

 

šta bi osim čiste propagande mogao biti razlog za putinovu sliku uz tendenciozno prepričani beznačajni članak o nekakvoj sociološkoj teoriji?

 

Ne znam o cemu pricate. Milo treba da ide jer je predugo na vlasti ali on ne truje, ubija i zatvara politicke protivnike i ne pravi vestacke nacionalisticke ratove da bi se odrzao na vlasti i imao 70% podrske. Tako da mesta poredjenju nema.

 

ne znam, letos sam u blizini budve čuo teoriju po kojoj milo treba da ostane i pored svega jer je navodno jedini koji može da koliko toliko drži stvari pod kontrolom i spreči teže. ovde je narod lud, poubijali bi se međusobno da njega nema su bile tačne reči biznismena srednje klase. slično bi se moglo reći i za putina uz razliku da je on na čelu nuklearne velesile.

Link to comment
×
×
  • Create New...