Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Ma ne bre, sad su u fasizmima, putinovstini i svakoj drugoj vrsti prljavstine.

Treba tu radikalnija terapija ono demokratija, ljudska prava, jos ponajbolje i po neka bomba da utuve u glavu, utvrde gradivo, ne budu vise primitivno drustvo, da se naguze da ih jebe ko stigne i kako mu se digne...

Link to comment

Ma ne bre, sad su u fasizmima, putinovstini i svakoj drugoj vrsti prljavstine.

Treba tu radikalnija terapija ono demokratija, ljudska prava, jos ponajbolje i po neka bomba da utuve u glavu, utvrde gradivo, ne budu vise primitivno drustvo, da se naguze da ih jebe ko stigne i kako mu se digne...

 

Tako smo i mi bili ponositi devedesetih za vreme Slobe a onda dosle Dosmanlije i sad nas guzi ko stigne. Eh da mozemo da se vratimo u ta dobra stara vremena kada su predsednik i njegova klika brinuli o nama zidajuci vile.

Link to comment

Tako smo i mi bili ponositi devedesetih za vreme Slobe a onda dosle Dosmanlije i sad nas guzi ko stigne. Eh da mozemo da se vratimo u ta dobra stara vremena kada su predsednik i njegova klika brinuli o nama zidajuci vile.

 

Samo sto smo mi za vreme Slobe ekonomski pukli, a Rusi sa Putinom pet puta bolje zive nego za vreme Jeljcina.

Link to comment

Ne boli tebe vas ni Sloba ni mitm sa sve predsednickim zidanjem vila; boli vas sto ne mozete da Putinu zabijete granu u bulju, besite ga k'o Sadama pa posle svercujete video po jutubetima, хушкате malo, NVOišete...

 

Ima samo 1 mali problem:

 

yars_rs24550_zpskieb6q5b.gif

 

Mislim, sredstvo za sprecavanje nabijanja grane u bulju, taj rad...  :fantom:

Link to comment

Samo sto smo mi za vreme Slobe ekonomski pukli, a Rusi sa Putinom pet puta bolje zive nego za vreme Jeljcina.

 

Znam za jos neke istorijske slucajeve kada su diktratori "uveli red" pa im zbog toga treba oprastati i to sto zatvaraju drustvoi i ratove i nacionalizam i eliminacije novinara...

 

ko-to-tamo-peva-3.jpg

Link to comment

Za poredjenje Putina i Hitlera kao ludacki trol i nepoznavanje bilo cega bih te odmah oterao odavde zauvek, ali na tvoju srecu i moju zalost ne pitam se ja. :(

 

Ali ako hoces, mozemo i tako. Zapad je najveci krivac sto sad imas Putina na vlasti u Rusiji. Da su se prema Rusiji ponasali kao prema partneru onda kad je bila na kolenima i priznala poraz umesto sto ste pisali po njima i gazili ih, ne bi sad imao iz njihove tacke gledista veoma opravdanu natofobiju i ne bi imao Putina. Sjebali ste stvar, sad kusajte, ko vas jebe kad ste debili.

 

A znajuci takve likove kao sto si ti, da zivis u Rusiji bio bi prvi na liniji odbrane putinizma. Prvi glasnogovornik.

Edited by IndridCold
Link to comment

Za poredjenje Putina i Hitlera kao ludacki trol i nepoznavanje bilo cega bih te odmah oterao odavde zauvek, ali na tvoju srecu i moju zalost ne pitam se ja. :(

 

 

Nije to poredjenje Putina i Hitler vec principa po kome se diktatorima oprasta zbog toga sto su "uveli red" i svako pominjanje potrebe za promenom se izjednacava sa povratkom u haos. Sad ako nisi ukapirao procitaj ponovo. Ponovo. Ponovo. valjda si sad ukapirao.

 

 
Ali ako hoces, mozemo i tako. Zapad je najveci krivac sto sad imas Putina na vlasti u Rusiji. Da su se prema Rusiji ponasali kao prema partneru onda kad je bila na kolenima i priznala poraz umesto sto ste pisali po njima i gazili ih, ne bi sad imao iz njihove tacke gledista veoma opravdanu natofobiju i ne bi imao Putina. Sjebali ste stvar, sad kusajte, ko vas jebe kad ste debili.

 

 

Mislis nisu se ponasali kao prema partneru onda kada su im slali mleko u prahu jer mocna ruska drzava nije mogla svoju decu da prehrani? Ili kada su ih uvukli u organe donosenja politickih odluka. Zapad se prema Rusiji upravo kao prema partneru i ponasao. Prakticno sve dok Putin nije  pozeleo da obnavlja sovjetski uticaj i daje izjave o "najvecim politickim tragedijama".

 

 
A znajuci takve likove kao sto si ti, da zivis u Rusiji bio bi prvi na liniji odbrane putinizma. Prvi glasnogovornik.

 

 

Bas kao sto sam ovde zagovornik likova putinovskog tipa poput Trampa. Postoji razlog sto su najveci zagovornici Putinizma u Srbiji ovi likovi.

Ali ako hoces,

mozemo i tako. Zapad je najveci krivac sto sad imas Putina na vlasti u Rusiji. Da su se prema Rusiji ponasali kao prema partneru onda kad je bila na kolenima i priznala poraz umesto sto ste pisali po njima i gazili ih, ne bi sad imao iz njihove tacke gledista veoma opravdanu natofobiju i ne bi imao Putina. Sjebali ste stvar, sad kusajte, ko vas jebe kad ste debili.

 

A znajuci takve likove kao sto si ti, da zivis u Rusiji bio bi prvi na liniji odbrane putinizma. Prvi glasnogovornik.

Link to comment

 

Mislis nisu se ponasali kao prema partneru onda kada su im slali mleko u prahu jer mocna ruska drzava nije mogla svoju decu da prehrani? Ili kada su ih uvukli u organe donosenja politickih odluka. Zapad se prema Rusiji upravo kao prema partneru i ponasao.

 

Glava. Pesak.

Link to comment
×
×
  • Create New...