Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

"People like Mr Blatter or the heads of big international sporting federations, or the Olympic Games, deserve special recognition," said Putin."If there is anyone who deserves the Nobel Prize, it's those people."

 

:lol: Kakav pajac.

Link to comment

Ispostavilo se da odluka nije losa. Ovaj bi kandidovao svog korumpiranog ortaka, ali ne treba od njega nista bolje ni ocekivati.

Link to comment

Ispostavilo se da odluka nije losa. Ovaj bi kandidovao svog korumpiranog ortaka, ali ne treba od njega nista bolje ni ocekivati.

:ajde:

 

Ebga ja znam da sam ja neobjektivan, ali ti ... ti bi mogao biti jedinica u SI - jedan mikroerazer po faktu istorijskom.

Link to comment

Ispostavilo se da odluka nije losa. Ovaj bi kandidovao svog korumpiranog ortaka, ali ne treba od njega nista bolje ni ocekivati.

 

Agonija izbora: korumpirani pajtos ili isporučilac eksplozivnih poklona civilima i deci sa Predatora..

Link to comment

Agonija izbora: korumpirani pajtos ili isporučilac eksplozivnih poklona civilima i deci sa Predatora..

Da da, samo decu cilja. Obama je bar delimocno opravdao svoju nagradu sporazumom sa Iranom i uspostavljanjem odnosa sa Kubom. Ova izjava je simbol toga koliko je ta kremljanska bitanga prolupala.

 

Mada je meni potpuno debilno da se kada Obama uradi nesto glupo gadjamo Putinovim izjavama i kada Putin izjavi ovako nesto gadjamo Obaminim slikama.

Link to comment

Da da, samo decu cilja. Obama je bar delimocno opravdao svoju nagradu sporazumom sa Iranom i uspostavljanjem odnosa sa Kubom. Ova izjava je simbol toga koliko je ta kremljanska bitanga prolupala.

Mada je meni potpuno debilno da se kada Obama uradi nesto glupo gadjamo Putinovim izjavama i kada Putin izjavi ovako nesto gadjamo Obaminim slikama.

Moze, ali tada kad ti prvi okacis neku Obamimu budalastinu.

 

Edit: dobro, ne mora bas Obama, moze i neki nizi чин.

Link to comment

Moze, ali tada kad ti prvi okacis neku Obamimu budalastinu.

 

Edit: dobro, ne mora bas Obama, moze i neki nizi чин.

 

 

Poslednje dve recenice

 

O mucenjima (realno nazvati ga Tadicem je velika uvreda :D )

 

Naravno nemoj ocekivati da ga izjednacavam sa ovim kriminalcem i ubicom. Ukupno gledano Obama je jedan pozitivan lik, a ovaj je zlo.

A i manje je interesantan.

 

Edited by Eraserhead
Link to comment

Da da, samo decu cilja. Obama je bar delimocno opravdao svoju nagradu sporazumom sa Iranom i uspostavljanjem odnosa sa Kubom. Ova izjava je simbol toga koliko je ta kremljanska bitanga prolupala.

 

Prolupao možda jeste ali barem ne prodaje okolo priču kako ne možeš dobiti iransko-kubanski omlet ako prvo ne razbiješ nekoliko jaja u Avganistanu i Pakistanu.

Link to comment

Meni i dalje nije jasno čime je Obama, u trenutku kad ju je dobio, zaslužio Nobelovu nagradu?

Ne priznajem opravdanja tipa: naknadno ju je zaslužio! posle koliko godina?

Tako i Putinu mogu da je daju. Pa jbg, za par godina možda Putin bude lik koji će

nekim svojim postupkom sprečiti rat u Evropi.

Link to comment

Meni i dalje nije jasno čime je Obama, u trenutku kad ju je dobio, zaslužio Nobelovu nagradu?

Ne priznajem opravdanja tipa: naknadno ju je zaslužio! posle koliko godina?

Tako i Putinu mogu da je daju. Pa jbg, za par godina možda Putin bude lik koji će

nekim svojim postupkom sprečiti rat u Evropi.

 

Nicim. Nego ih je usralo da se naknadno ispostavilo da je uradio neke stvari, a opet je pitanje da li je to sve bas za Nobelovu nagradu ili je samo radio ono sto bi svaki smisleni politicar radio a u nedostatku takvih normalnost deluje kao izuzetnost.

Edited by Eraserhead
Link to comment

"People like Mr Blatter or the heads of big international sporting federations, or the Olympic Games, deserve special recognition," said Putin."If there is anyone who deserves the Nobel Prize, it's those people."

 

:lol: Kakav pajac.

U većem delu sveta IOC a posebno FIFA su zadnjih 20ak godina debelo odrešili kesu za razne iventove, infrastrukture, omladinske programe itd itd. Tvoj stav je zapravo 1st world problem :D koji, bottom line, nikoga van severnog Atlantika ne zanima previše, jer glasački kartel Azije, Afrike i L. Amerike jasno pokazuje šta "svet" zapravo misli o FIFI pa i Blateru i Putin se tom svetu obraća.

Edited by Prospero
Link to comment

"Ukupno gledano, Obama je pozitivan lik", a zaboravljas da si ga nazivao ratnim zlocincem?

 

Ja sam rekao da je i on odgovoran za nacin na koji se upotrebljavaju dronovi. Ne mislim da ga to automatski cini zlocincem. 

 

U većem delu sveta IOC a posebno FIFA su zadnjih 20ak godina debelo odrešili kesu za razne iventove, infrastrukture, omladinske programe itd itd. Tvoj stav je zapravo 1st world problem :D koji, bottom line, nikoga van severnog Atlantika ne zanima previše, jer glasački kartel Azije, Afrike i L. Amerike jasno pokazuje šta "svet" zapravo misli o FIFI pa i Blateru i Putin se tom svetu obraća.

 

Jasno je meni da su oni odresili kesu i za sebe i za druge. :D Nego mi je komicno kada neko toliko zalegne za svog korumpiranog drugara.

Posebna je prica to pretvaranje svake teme u nekakvu politicku zaveru.

Link to comment
×
×
  • Create New...