Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

i to onaj autogol kada golman predje liniju sa loptom u ruci

 

Pa nisam bas siguran. Decko se sigra simbolima, i to u bas zestokom kontrapunktu. Umetnost nekada moze da bude i 100% provokacija, gde je svakom ostavljeno na volju da sam izvede kakav god hoce zakljucak.

 

Ciniku u meni se stvar svidja: istovremeno vredja i Putina i religiju, win-win! :)

Edited by condor
Link to comment

Ovaj, ispala je zabuna - čovek uopšte nije imao nameru da predstavi Putina, barem po njegovim rečima:

 

 

Он лично принес извинения всем, кто неправильно воспринял выраженное в инсталляции послание и увидел в распятой на кресте кукле черты Путина или другого человека. Как пояснил "Some1", моделью для куклы служил его знакомый бизнесмен из Италии.

 

Naravno, mali autogol je dala sebi ruska ambasada koja je uložila protest protiv dela. To me je podsetilo na idiotizam naših političara povodom one (meni dosta duhovite) obrade Bič Bojsa koju su napravili neki američki vojnici dole na Kosovu.

Link to comment

Jašta. Ludilo nezabeleženo na kugli zemaljskoj.

...

 

Ja za ovih par godina tamo nigde ovo ne videh. Niti videh da se od Obame pravi kult licnosti (Osim malo kod Jona Stewarta :D ). Za dve godine ide da posecuje humanitarne projekte. Nije mi uopste uporedivo.

Link to comment

ništa tu nije ludilo nego entrepreneurship u oba slučaja 

 

 

To je i moja poenta. Uzimaju se faking suveniri sa motivima državnika - na kojima se već decenijama svuda u svetu uzima laka i fina lova - i to se predstavlja kao nekakvo autentično ludilo koje je uzelo maha.

Edited by beowl
Link to comment

Nevezano za njegovu priču, svidja mi se kako je na keca poverovao u basnu o zubaru bilderu intelektualcu koji ide da se malo provede za novaka pa nabavlja falsifikovanu sošku JAR jer se boji da ga ne gledaju mrko sa sirijskim originalom.

Link to comment
×
×
  • Create New...