Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Verovatno misli da sam bečki konjušar. Nešto kao Hrvat, pa još gore  :lolol:

 

Pa to. Ovih dana smo morali da raspavljamo o Dragasu kao politicaru i evo sada smo se vratili na retoriku o "konjusarima". Pa mnogo je to. :D

Link to comment

Verovatno misli da sam bečki konjušar. Nešto kao Hrvat, pa još gore  :lolol:

 

Ne nužno bečki. Više novoamsterdamski ili peterokutni.

Link to comment

Pa to. Ovih dana smo morali da raspavljamo o Dragasu kao politicaru i evo sada smo se vratili na retoriku o "konjusarima". Pa mnogo je to. :D

Kakva retorika je prikladna kad te netko s Balkana proziva kretenom jer si opljunuo NATOvsko huškanje na rat?

Link to comment

Kakva retorika je prikladna kad te netko s Balkana proziva kretenom jer si opljunuo NATOvsko huškanje na rat?

 

Oprosti, učinilo mi se da si uvredio "nalupano dupe" Poljaka i to ne samo današnjih, nego i svih koji su živeli u poslednjih 500 godina, pritom se oduševivši činjenicom tog nalupavanja. Zaista ne znam odakle mi takav utisak.

 

500 godina se lože da su opasniji od Rusa i još im ništa nije došlo iz nalupanog dupeta u glavu.

 

Link to comment

Oprosti, učinilo mi se da si uvredio "nalupano dupe" Poljaka i to ne samo današnjih, nego i svih koji su živeli u poslednjih 500 godina, pritom se oduševivši činjenicom tog nalupavanja. Zaista ne znam odakle mi takav utisak.

 

WFIQgKG_zps4yqo3wrt.gif

 

Ma sve i jednog, bez iznimke.

Poljaci i Rusi su dosta međusobno ratovali i fasinantno je da ima i danas onih koji nisu baš ništa naučili iz svega toga nego bi još malo udarali glavom u zid. A ima ih danas u Poljskoj da se ne lažemo malo više. Ako ima neki Poljak na forumu čija sam nacionalna osjećanja uvrijedio, moje isprike u svakom slučaju. Zašto se ti brecaš kad god je riječ o Poljacima, Ukrajincima i polarnim medvjedima je sasvim drugo pitanje.

 

edit: Oduševio se nisam uopće.

Edited by Cort0 Maltese
Link to comment

 Zašto se ti brecaš kad god je riječ o Poljacima, Ukrajincima i polarnim medvjedima je sasvim drugo pitanje.

 

 

Zato sto sam osvedoceni natofil, kao sto ste vi binarni mozgovi vec odavno uocili.

Link to comment

Kakva retorika je prikladna kad te netko s Balkana proziva kretenom jer si opljunuo NATOvsko huškanje na rat?

 

Vasa ti je za ovo lepo objasnio. Znas kako kada si vec uveo "konjusare" u pricu a pre nego sto ovo pobrisu moderatori. Ako pogledas srpske portale, situacija sa rusofilijom je toliko uzela maha da Danke Dojcland zvuci kao akt samopostovanja. Ne znam stvarno, ko tu koga treba da naziva konjusarom. 

Link to comment

Vasa ti je za ovo lepo objasnio. Znas kako kada si vec uveo "konjusare" u pricu a pre nego sto ovo pobrisu moderatori. Ako pogledas srpske portale, situacija sa rusofilijom je toliko uzela maha da Danke Dojcland zvuci kao akt samopostovanja. Ne znam stvarno, ko tu koga treba da naziva konjusarom. 

 

Konjušarstvo je kad si pod nečijim jarmom, a savjesnije braniš njegove interese od njega samoga. Naravno da je nekritična rusofilija podjednako glupa, ali teško da je podjednako štetna. Pogotovo zato što je pristuna samo među običnim svijetom, a rijetko kad u visokoj politici. Političari rijetko kad išta rade iz ljubavi, osim one prema novcu.

 

Ako netko sa simpatijom gleda na rusko tjeranje kontre USA i njenim minionima, ne znači nužno da je u Vladimire Putine razmakni nam butine modu. Ja ne bi nikako volio da mi je Putin bilo kakva vlast, npr. S druge strane ako netko sa simpatijom gleda na vanjsku politiku vodećih članica NATO saveza, a nije Amerikanac, teško da može ne bit u konjušar modu. Tu je ta sitna razlika.

Link to comment

Pusti Poljake, ja se brinem za Vasu. Covek je podjarmljen a ni ne zna. Uz to ako su uz Ruse ima spasa ali ako nisi onda nema, konjusar si i to je to.

Link to comment

Konjušarstvo je kad si pod nečijim jarmom, a savjesnije braniš njegove interese od njega samoga. Naravno da je nekritična rusofilija podjednako glupa, ali teško da je podjednako štetna. Pogotovo zato što je pristuna samo među običnim svijetom, a rijetko kad u visokoj politici. Političari rijetko kad išta rade iz ljubavi, osim one prema novcu.

 

Ako netko sa simpatijom gleda na rusko tjeranje kontre USA i njenim minionima, ne znači nužno da je u Vladimire Putine razmakni nam butine modu. Ja ne bi nikako volio da mi je Putin bilo kakva vlast, npr. S druge strane ako netko sa simpatijom gleda na vanjsku politiku vodećih članica NATO saveza, a nije Amerikanac, teško da može ne bit u konjušar modu. Tu je ta sitna razlika.

 

top 5 komentara na ovu vest

 

 

  1. Kakva sila od vojske zivela majka Rusija

    comment-android.gif (ikac, 5. maj 2015 16:43)

     

  2. Kakve fotke, bogtemazo!!!!

    (WOW, 5. maj 2015 16:49)

     

  3. Idemooooo

    Jedva cekam da gledam :))

    (Stefan, 5. maj 2015 16:50)

     

  4. savršene fotografije, svaka čast ko god da je slikao!

    ( :), 5. maj 2015 16:49)

     

  5. Bravo...Da se najezis

    comment-android.gif (izCG, 5. maj 2015 16:48)

     

Link to comment

Po tebi su Poljaci podjarmljeni?

 

 

Teško mi je povjerovat da je neka država voljom svojih građana u evidentno vazalnom odnosu prema nekoj drugoj državi, iz čega logično proizlazi da je podjarmljena. Možda sam ja u krivu, al ne vidim po čemu bi se to dalo zaključit.

 

 

Pusti Poljake, ja se brinem za Vasu. Covek je podjarmljen a ni ne zna. Uz to ako su uz Ruse ima spasa ali ako nisi onda nema, konjusar si i to je to.

 

Dotični je vjerujem stanovnik Srbije. :fantom:

Ne bi znao za spas, nisam vjernik. Al ima nekog dostojanstva u tome da se ne raduješ i ne navijaš dok tvoj suveren naskače na ono malo slobodnih od njegovog gospodstva.

Edited by Cort0 Maltese
Link to comment

 

top 5 komentara na ovu vest

 

 

  1. Kakva sila od vojske zivela majka Rusija

    comment-android.gif (ikac, 5. maj 2015 16:43)

     

  2. Kakve fotke, bogtemazo!!!!

    (WOW, 5. maj 2015 16:49)

     

  3. Idemooooo

    Jedva cekam da gledam :))

    (Stefan, 5. maj 2015 16:50)

     

  4. savršene fotografije, svaka čast ko god da je slikao!

    ( :), 5. maj 2015 16:49)

     

  5. Bravo...Da se najezis

    comment-android.gif (izCG, 5. maj 2015 16:48)

     

 

Ovo je drugo, ti bi isto pisali i da nema ovog trenutnog koflikta, to im je mindset. Ja sam više mislio na ovo:

 

1-podrc5a1ka-putinu.jpg?w=829

Edited by Cort0 Maltese
Link to comment
×
×
  • Create New...