Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Meni je ova proslava suviše tiha. Trebalo bi da se napravi neka repriza parade pobede sa sve bacanjem zarobljenih nemačkih ratnih zastava ispod zidina Kremlja. Stvar bi mogla da se modernizuje dodavanjem novih zastava, čisto da se zna šta koga očekuje u bliskoj budućnosti.  :fantom:

 

vets1.jpg

Edited by slow
Link to comment

Ko je prisustvovao 2005:

 

9.05.2005_Moscow_Victory.png

 

Ko prisustvuje 2015:

 

9.05.2015_Moscow_Victory.png

 

Vecina je vrlo rado prisustvovala pre ovoga u Ukrajini.

 

Ovo šta se zeleni  na prvoj, a crveni na drugoj sličici po Europi je dalo 1 izuzetan doprinos slomu nacizma.

Link to comment

Meni je ova proslava suviše tiha. Trebalo bi da se napravi neka repriza parade pobede sa sve bacanjem zarobljenih nemačkih ratnih zastava ispod zidina Kremlja. Stvar bi mogla da se modernizuje dodavanjem novih zastava, čisto da se zna šta koga očekuje u bliskoj budućnosti.  :fantom:

 

vets1.jpg

 

Ti si ozbiljan?

Link to comment

sigurno veći od svih vas koji po forumima serete po ljudima koji su se borili protiv Hitlera, bilo da su iz Koventrija ili Staljingrada.

Link to comment

Ko je prisustvovao 2005:

 

9.05.2005_Moscow_Victory.png

 

Ko prisustvuje 2015:

 

9.05.2015_Moscow_Victory.png

 

Vecina je vrlo rado prisustvovala pre ovoga u Ukrajini.

 

edit: sjebao sam se, eno odgovora ispod.

Edited by Anonymous
Link to comment

Naravno da treba da slave (što sam negde i bio napisao, da se slavilo oduvek), ali zašto sad naglašavaju da će im parada biti najveća u istoriji? Čista politika.

 

Okrugla je cifra (70). Takođe, s obzirom na to je da 70. godišnjica u pitanju, verovatno je ovo poslednji ,,okrugli" jubilej kom će prisustvovati zapravo veterani drugog svetskog rata.

Link to comment

Ko je prisustvovao 2005:

 

9.05.2005_Moscow_Victory.png

 

Ko prisustvuje 2015:

 

9.05.2015_Moscow_Victory.png

 

Vecina je vrlo rado prisustvovala pre ovoga u Ukrajini.

 

Mene ovi crveno-ili-zeleni grafikoni apsolutno fasciniraju.

Link to comment

Andurile, troskok

Nemoj tako, gde su ti aristokratski maniri?

Meni je samo zabavno kad se evropski nacionalisti odjednom kite sravnjivanjem nacionalizma od strane koalicije komunista i liberalnih zapadnih

imperijalista.

Toliko su sizofreni da grotesktno slave sopstvenu sahranu.

Link to comment

Okrugla je cifra (70). Takođe, s obzirom na to je da 70. godišnjica u pitanju, verovatno je ovo poslednji ,,okrugli" jubilej kom će prisustvovati zapravo veterani drugog svetskog rata.

 

Ajde opet: bile su 'okruglije' cifre ranije. Biće da je ovo sad novohladnoratovski fenomen.

Link to comment

Meni je samo zabavno kad se evropski nacionalisti odjednom kite sravnjivanjem nacionalizma od strane koalicije komunista i liberalnih zapadnih

imperijalista.

Toliko su sizofreni da grotesktno slave sopstvenu sahranu.

odlično rečeno...

zbunjuju me tvoji stavovi ponekad.

Link to comment

sigurno veći od svih vas koji po forumima serete po ljudima koji su se borili protiv Hitlera, bilo da su iz Koventrija ili Staljingrada.

 

Nitko ne sere po ljudima koji su se borili protiv Hitlera. Osim poljskog ministra vanjskih poslova kad kaže da su Ukrajinci oslobodili Auschwitz. I sličnih.

Link to comment
×
×
  • Create New...