Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

pretpostavljam da je tako, bilo je dosta ludjenja u poslednjih godinu/dve.

 

ja sam definitivno protiv cenzure ali ako neko namerno gadi spomenik, nije nenormalno kazniti ga. ne drasticno ali svakako novcano ili da se baci na neki drustveno koristan rad jedno mesec dana. tu ne vidim problem. 

Adame,

Ti si sada poceo kao Eraser, nije ovo za zatvor, ali moze novcana kazna.

 

Devojke su igrale na poljancetu u blizini spomenika. Generalno, tak'i im ples, ali tesko da je to bilo neke vulgarnosti i sl. Plus, nisu one tancovale zbog spomenika, vec zbog sebe. 

 

Kakva kazna kakvi bakraci, devojke treba pustiti i dati im odstetu zbog maltretiranja.

 

Pozdrav,

X500

Link to comment

Adame,

Ti si sada poceo kao Eraser, nije ovo za zatvor, ali moze novcana kazna.

 

Devojke su igrale na poljancetu u blizini spomenika. Generalno, tak'i im ples, ali tesko da je to bilo neke vulgarnosti i sl. Plus, nisu one tancovale zbog spomenika, vec zbog sebe. 

 

Kakva kazna kakvi bakraci, devojke treba pustiti i dati im odstetu zbog maltretiranja.

 

Pozdrav,

X500

pa ja sam rekao da devojke nisu za kaznjavanje. cini mi se da nisi procitao poslednjih par strana pa si pogresno ukapirao. 

Link to comment

Rusi prave najgolemu paradu upravo zato što je 70. obljetnica. I koliko sam ih skapirao, praviće isto tako veliku paradu i za 80-tu, 90-tu, 160-tu godišnjicu... Nisu to Srbi pa da sa svakim političkim povetarcem nepogrešivo opogane grobove onih koji su im se borili za državu i slobodu.

 

OK, ovogodišnja parada dobro dodje ruskom rukovodstvu da dodatno ojača ukrajinski cause u narodu ali i bez tog detalja bila bi velika parada. Tamo vreme prolazi ali 9. maj ostaje.

 

Šta će drugi da slave i koga će poslati ili neće poslati u Moskvu, to je njihova stvar.

 

A kakav je to okrugliji datum u odnosu na recimo pre deset godina, a da ne govorimo pre dvadeset? Jedu govna, to je ono što sad rade, na kraju će banalizovati čitavu tu veličanstvenu pobedu, idioti.

Link to comment

Ne znam kako je izgledalo pre 10 ili 20 godina, nemam na osnovu čega da cenim da li će ova sada biti nešto značajno veća ili grandioznija. Jedino mi deluje da se veličini te parade i listi internacionalnih zvanica mnogo više pažnje poklanja izvan Rusije nego u njoj.

Link to comment

Pa rekli su da će biti najveća ikad, mrzi me da sad tražim link. Budale.

 

edit: Reakcije sa Zapada su takođe katastrofalne, zato sam i bio napisao da bi bilo lepo da te milione mrtvih ostave na miru.

 

edit2: Uostalom, kakve veze imaju današnje generacije nadrndanih Rusa sa onom koja se tada žrtvovala?

Edited by Anonymous
Link to comment

Pa rekli su da će biti najveća ikad, mrzi me da sad tražim link. Budale.

 

edit: Reakcije sa Zapada su takođe katastrofalne, zato sam i bio napisao da bi bilo lepo da te milione mrtvih ostave na miru.

 

edit2: Uostalom, kakve veze imaju današnje generacije nadrndanih Rusa sa onom koja se tada žrtvovala?

 

Pa to su im unuci. Što je problem što slave, trebaju tihovati da ne uvrede nekog?

Link to comment

Bezveze, slavi se taj dan već decenijama, samo odjednom sad sve to smeta. Kad bi mogla samo nekako da se izvede opšta amnezija pa da se zaboravi ko je koga napadao u drugom svetskom ratu i ko je koga pobedio, eh......

Link to comment

Naravno da treba da slave (što sam negde i bio napisao, da se slavilo oduvek), ali zašto sad naglašavaju da će im parada biti najveća u istoriji? Čista politika.

Link to comment

Bezveze, slavi se taj dan već decenijama, samo odjednom sad sve to smeta. Kad bi mogla samo nekako da se izvede opšta amnezija pa da se zaboravi ko je koga napadao u drugom svetskom ratu i ko je koga pobedio, eh......

 

 

Pa nije u evropskom duhu, onom koji je svojim metodama nenasilne borbe od Lisabona i Talina i slomio nacifašizam četeres neke

Link to comment
×
×
  • Create New...