Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

 Ja bih rekao da ovde verovatno ima ekonomske logike, ali da se od drzave trazi da izbaci stranog konkurenta, sto je inace uobicajena pojava od Tokija do Milvokija.

 

Pazi ima logike sa strane onih koji traze da ih drzava sponzorise iz patriotskih razloga. Sa strane gradjana nema bas puno logike.

 

Končalovski je inače često kritikovao Putina, kao i nacionaliste i nacionalizam uopšte. Ali, što bi to Irejz znao....

 

Super i evo ga sada sa Mihalkovim trazi od Putina da mu sponzorise porodicni biznis i mrezu "postene" hrane sta god to bilo.

Link to comment

Gde piše da traži od Putina?

"...dvojica reditelja napisala su pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu u kome traže pomoć kako bi "Rusi dobili alternativu zapadnjačkoj brzoj hrani"."

Link to comment

A oni nemaju pljeske, rostilje i tako te stvari?

 

Niko nema što Srbin imade :fantom:

 

Ja sam shvatio da tamo ljudi s Kavkaza drže te neke roštilje i ćevabžinice, valjda se to zove šašlik ili kako već

Link to comment

A oni nemaju pljeske, rostilje i tako te stvari?

 

Mnogo zaostaju u tome, malo ih vade kavkaski narodi. Mek je daleko najeftiniji, pošto je sve skupo i zato hara tamo, nikad veće gužve nisam viđao u Meku, ne računajući otvaranje prvog Meka ovde, na Slaviji.

Nije ni čudo što traže da ih država podrži, sami nemaju nikakve šanse kad je tu Mek.

Link to comment

To da, ali se na ruskom tako kaže iznenadjenje uvek.

 

Udješ u stan, zatekneš pirajtelje koji ti prave žurku iznenadjenja i oni viknu sjurpriz!

Link to comment

To isto kao paradajz na srpskom.

 

Iz kog jezika smo mi uzeli reč paradajz (slovenska rajčica)?  :unsure:

Edited by slow
Link to comment
×
×
  • Create New...