Jump to content

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Aha. Znam tacno kako je ovim ljudima. Ja sam cekao Dzonija Depa 6 sati, od toga 3 sata napolju na -5 stepeni 

 

Dolazi, Ne dolazi. Udjite u salu. Sad izadjite. Cekajte samo jos malo, ocekuje se dolazak za 25 minuta.

 

 

Ono kad je nadrogiran spavao u sletelom avionu satima?

Link to comment

e onda bi mogao da nam pomogneš oko teme o padu helikoptera - radi se o onim unapred napisanim vestima - koliko ja znam, često se vesti na Beti u Tanjugu pišu unapred, i to nije konspiracija nego pravilo, pogotovo kad se nešto dešava u gluvo doba. Odatle te vesti preuzimaju po sopstvenom nahofjenju ostale medijske kuće. Je li tako? 

 

Ne, ne bih baš rekao da je često. 

 

Beta i Tanjug ujutru imaju najave događaja, sa satnicom. Tekstovi sa protokolarnih događaja stižu za oko 90-120 minuta od kraja događaja, stavljaju se na agencijski servis, odakle ih povlače medijske kuće koje imaju zaključene ugovore sa ovim agencijama. 

Ministarstva često šalju gotova saopštenja sa dešavanja, ali do sada nisam imao situaciju da je saopštenje poslato unapred.

Protokolarni događaji se izuzetno retko dešavaju u gluvo doba, a iznenadne događaje ne možeš da pišeš unapred.

 

Ovo što se desilo je izuzetak, a ne pravilo.

 

a nisam baš želeo da se mnogo mešam u tu polemiku, ima sasvim dovoljno eksperata za PR, medije i aeronautiku, pa ko veli, rešiće sve i sami.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Ono kad je nadrogiran spavao u sletelom avionu satima?

 

Ne, to je bio Jeljcin a ne Dep, i bio je pijan, a ne nadrogiran.

 

Ovo je bilo na Kustendorfu, Dep je sve vreme bio tu, ali ga je Kusturica uzurpirao na nekoliko sati.

Link to comment

Ne, ne bih baš rekao da je često. 

 

Beta i Tanjug ujutru imaju najave događaja, sa satnicom. Tekstovi sa protokolarnih događaja stižu za oko 90-120 minuta od kraja događaja, stavljaju se na agencijski servis, odakle ih povlače medijske kuće koje imaju zaključene ugovore sa ovim agencijama. 

Protokolarni događaji se izuzetno retko dešavaju u gluvo doba, a iznenadne događaje ne možeš da pišeš unapred.

 

Ovo što se desilo je izuzetak, a ne pravilo.

 

aha ok. moguće je da sam ja pogrešno skontao. 

 

elem, ako se Vova danas ne pojavi ja ulažem 100 marke da nas čeka neki prevrat u Gorbačov/jelcin stilu. 

 

PS ovo je dvojnik, dvooooojnik i tell u!

 

b2-l_p_7322_4_abrahamsimpson.png

Edited by steins
Link to comment

 

 

ladno si propustio trobece jer si pravio onlajn sačekušu putuljku i evo dočeko si ga i šta sad  :fantom:

Edited by Hella
Link to comment
×
×
  • Create New...