Jump to content

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

O buducem ruskom vodji znamo samo jedno, a to je da ce imati puno kose na glavi, u skladu sa nacelom "лысый–волосатый".

Link to comment

O buducem ruskom vodji znamo samo jedno, a to je da ce imati puno kose na glavi, u skladu sa nacelom "лысый–волосатый".

:lol:

 

Pokrivalo za glavu je ovde moguci problem.

Mada, čizma glavu čuva, šubara je krasi.

Link to comment

Nisu ih poza

 

Vaso, ne bilo ti zapovedjeno - daj prevod za nas retardirane koji ne govorimo ruski i nemao Translate pri ruci. 

 

Pozvali novinare u salu.

 

Ali sada stize novi tweet, da ih zapravo nisu pozvali u salu za konferencije, nego su ih prebacili da cekaju u drugom, mnogo lepsem lobiju  :lolol:

Malo objasnjenje: to sto se konferencija dugo ceka nije nista neobicno za ruske prilike, Putin je poznat po fleksibilnoj satnici.

Link to comment

Nisu ih poza

 

 

Pozvali novinare u salu.

 

Ali sada stize novi tweet, da ih zapravo nisu pozvali u salu za konferencije, nego su ih prebacili da cekaju u drugom, mnogo lepsem lobiju  :lolol:

Malo objasnjenje: to sto se konferencija dugo ceka nije nista neobicno za ruske prilike, Putin je poznat po fleksibilnoj satnici.

 

 

Vaso jesi li ti novinar?

Link to comment

Vaso jesi li ti novinar?

 

Aha. Znam tacno kako je ovim ljudima. Ja sam cekao Dzonija Depa 6 sati, od toga 3 sata napolju na -5 stepeni 

 

Dolazi, Ne dolazi. Udjite u salu. Sad izadjite. Cekajte samo jos malo, ocekuje se dolazak za 25 minuta.

Link to comment

Aha. Znam tacno kako je ovim ljudima. Ja sam cekao Dzonija Depa 6 sati, od toga 3 sata napolju na -5 stepeni 

 

Dolazi, Ne dolazi. Udjite u salu. Sad izadjite. Cekajte samo jos malo, ocekuje se dolazak za 25 minuta.

 

 

e onda bi mogao da nam pomogneš oko teme o padu helikoptera - radi se o onim unapred napisanim vestima - koliko ja znam, često se vesti na Beti u Tanjugu pišu unapred, i to nije konspiracija nego pravilo, pogotovo kad se nešto dešava u gluvo doba. Odatle te vesti preuzimaju po sopstvenom nahofjenju ostale medijske kuće. Je li tako? 

Link to comment
×
×
  • Create New...