Jump to content

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

speltakularno, ali površinski, ugasiše ga već. verovatno je i šteta površinska, ode im u majčinu cela rekonstrukcija.

Link to comment

Pita Kondrašov Putina (Крым. Путь на Родину) jel' on dao naređenje da su-24 simulira napad na Donalda Kuka, a on će - ne to su se ovi moji "rashuliganili".

Link to comment

Put u Piter, susret sa Kazahstancem. Malo je to suviše high profile da bi se izvuki sa starim snimcima.

Otkazano i ovo.

 

Diglo danas odjednom uzbunu severnoj floti i naredjena ogromna vezba uz punu borbenu gotovost.

 

Dajte kokice, jbte

Link to comment

Moj lapsus, ne Kazahstancem nego Kirgistancem. 

Videh ovo za uzbunu. To je jako veliki pokret vojske.

 

Gde si video vest o otkazivanju?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

c c c, izgleda da nisu otkazali sastanak nego su ukinuli akreditacije medijima :fantom:

 

a veliku vojsku podigoše. 40.000 vojnika, 41 brod, 21 podmornica

Link to comment

c c c, izgleda da nisu otkazali sastanak nego su ukinuli akreditacije medijima :fantom:

 

a veliku vojsku podigoše. 40.000 vojnika, 41 brod, 21 podmornica

 

 

"Glavni zadatak (manevara) jeste procena sposobnosti oružanih snaga Severne flote u ispunjavanju zadatka obezbeđivanja vojne sigurnosti Ruske Federacije u regionu Arktika"

 

Petrušev voli polarne predele, izgleda da novi car ide u lov, prati ga cela flota -_-

 

In January 2007, Patrushev joined the expedition of polar explorer Arthur Chilingarov, that flew on two helicopters to Antarctica and visited South Pole and Amundsen-Scott station.

 

Edited by slow
Link to comment

Ovaj mučenik iz Kazahstana je jutros doleteo u Piter. Sastanak je trebalo da počne pre 20 minuta, uz photo op za akreditovane medije.

Link to comment

Izbaciće neke aneutentične™™ fotografije koje će samo produžiti ovaj cirkus. Ne znam samo kako planiraju da izoluju Kazahstanca/Kirgistanca od medija.

 

Nisu normalni sa ovim podizanjem Severne flote.

Link to comment

Buzz na tviteru je čudan, malo su mi informacije suviše "šašolj kolo", ne vidim nove inpute. 

 

No, događaj je trebalo def. da počne u 12h po našem vremenu, na pres odeljku sajta Kremlja stoji da su akreditacije bile za događaj koji počinje u 11, to je taman to, sat vremena čekanja pa photo op.

Link to comment
×
×
  • Create New...