Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Ne znam ozkud slobodarskom zapadu idea da bi odlazak Putina doveo nekog iz njihovog kalupa. Ne, sledeci moze biti samo u uniformi ili s vojnim CV.pogodio se trenutak

 

ne mora da bude iz zapadnog kalupa. Mislite u ekstremima odnosno zanemarujete snagu krupnog kapitala.

Link to comment

Ima i toga, prihvatam. Medjutim ruski vlasnici krupnog kapitala su se fino razbaskarili po planeti i nisu niti ce biti na steti. To su oni najveci koji mozfa mogu nesto ozbiljnije da potegnu

Link to comment

U pravu si, ne znam zasto se svi hvataju ovog pojedinacnog slucaja, pojedinacnog ritualnog trovanja i pojedinacno na TV da svi vide sta ih ceka. Pojedinacne, javne i posebno surove egzekucije za nekog ko je izasao sa otpuzbama na racun vodje su sasvim normalna stvar - u srednjem veku.

 

Dakle, cenis da metak u glavu/bomba pod kola ne bi bio problem?

Problem je ritual a ne sam cin?

Link to comment

Ima i toga, prihvatam. Medjutim ruski vlasnici krupnog kapitala su se fino razbaskarili po planeti i nisu niti ce biti na steti. To su oni najveci koji mozfa mogu nesto ozbiljnije da potegnu

Pa nisu bas. Eno ga onaj sto je prodao Nju Jork Nikše je morao da uloži pare u Rusiji. Nije mala stvar kad te neko zajebe za par stotina miliona dolara.

Meni je ideja da bi mogli da ga roknu pala na pamet još kad sam čitao onaj transkript razgovora predsjednika ruskih klubova oko uključivanja krimskih klubova u rusku fuzbalsku ligu. Mnogo oni (tajkuni) imaju para da bo tolerisali da budu raščepljeni izmedju Kremlja i ostatka sveta

Link to comment

Kremlj je najavio da će se Putin 16. marta sresti sa kirgiskim predsednikom.

 

Dakle, još dva dana spekulacija.

 

edit: Još jedan sastanak koji se nikako ne može verifikovati.

 

 

(Reuters) - Russian President Vladimir Putin met with the head of the country's Supreme Court Vyacheslav Lebedev, the Kremlin press service said on Friday.The meeting took place in Putin's Novo-Ogaryovo residence outside Moscow, the Kremlin said, posting also photos of Putin and Lebedev on its website.

 

 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Pošto su zapadni mediji počeli da divljaju, može se slobodno postaviti pitanje: ako je sa Putinom sve u redu, zbog čega se opredelio da "hrani" dalje spekulacije, kada se ovo može rešiti bukvalno za pola sata? 

Link to comment

Snimak je, izgleda, napravio kremaljski snimatelj.

Meni deluje OK ali to nije dovoljno da se suzbiju glasine. 

 

Oni dobro znaju šta će zaustaviti priču. Pozovi Reuters i AP i završio si posao.

 

Reuters je vest pustio uz sve moguće ograde. U PR smislu, ovaj snimak je dolivanje ulja na vatru.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Pošto su zapadni mediji počeli da divljaju, može se slobodno postaviti pitanje

 

aj pročitaj ovo ali glasom riste kubure :fantom:

Edited by Hella
Link to comment
×
×
  • Create New...