Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

tako je gorbi avgusta '91 otišao na jaltu pa su mu par dana kasnije javili da ne mora da se vraća...

 

i meni upravo ista stvar pala na pamet. Samo, vrag će ga znati je li to dobro ili loše....:unsure:

Link to comment

Molim videti moj poust od pre par nedelja. Drumovi ce uzelet Turaka a Putina nece biti

 

moguće. ali je isto tako moguće da ga je i kontra strana stavila na led. prosto, jedna stvar je glumiti ludilo sa patriotizmom, a sasvim drugo trpeti ozbiljne udarce koje raznoraznim imperijama nanose sankcije i zaustavljanje poslova. 

 

Putin nestaje na vrhuncu popularnosti, posle dugog niza poteza koji zaoštravaju vezu sa zapadom i ubistva političkog oponenta. Teško da mu ima šta zameriti radikalna struja. 

Link to comment

Pa, dobro, polonijum, metak, noz, bomba, Mosad, Arkan/Stokholm ili gde vec... praksa od vise desetina godina postoji, ne znam sto si se ovog slucaja uhvatio kao neke  vododelnice.

 

U pravu si, ne znam zasto se svi hvataju ovog pojedinacnog slucaja, pojedinacnog ritualnog trovanja i pojedinacno na TV da svi vide sta ih ceka. Pojedinacne, javne i posebno surove egzekucije za nekog ko je izasao sa otpuzbama na racun vodje su sasvim normalna stvar - u srednjem veku.

Link to comment

Bloger Ilja Varlamov tvrdi da su mu u Kremlju nezvanično rekli da je Vova verovatno "odjebao sve i otišao na pecanje sa Šojguom" :lol:

 

Источник в Кремле: «Да на рыбалку он, наверное, с Шойгу съебал, а все засуетились. Сейчас, как раз, корюшка пошла.»

6:56pm - 12 Mar 15

Link to comment

Ponedeljak ce biti kljucan. Ako se ne pojavi na obelezavanju godisnjice aneksije Krima, znaci da je ozbiljno nagraisao. Videcemo.

 

Dobro primećeno.

Link to comment

Džizs, sad treba preživeti mešavinu histerije i ekstaze u slobodarskim zapadnim medijima do ponedeljka a onda će se ovaj rutinski javiti iz Sibira sa par fotki koje pokazuju da je uspešno slomio Jakutkinji nogu i silovao medveda tako da je spreman za nove radne pobede.

Link to comment

Džizs, sad treba preživeti mešavinu histerije i ekstaze u slobodarskim zapadnim medijima do ponedeljka a onda će se ovaj rutinski javiti iz Sibira sa par fotki koje pokazuju da je uspešno slomio Jakutkinji nogu i silovao medveda tako da je spreman za nove radne pobede.

Verovatno će biti tako.

Link to comment

Ne znam ozkud slobodarskom zapadu idea da bi odlazak Putina doveo nekog iz njihovog kalupa. Ne, sledeci moze biti samo u uniformi ili s vojnim CV.pogodio se trenutak

Link to comment

Misterija je rešena. Kirgiski medij Gezitter prenosi napise lokalnih novina da je Putin primio islam i da provodi vreme čitajući Koran.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Ne znam ozkud slobodarskom zapadu idea da bi odlazak Putina doveo nekog iz njihovog kalupa. Ne, sledeci moze biti samo u uniformi ili s vojnim CV.pogodio se trenutak

Eh, taj orgazam koji njih strefi na svaku pomisao da bi Putin mogao da zglajzne je suviše jak da bi se kroz njega probila pomisao tipa: "Zbilja, ko bi u vreme globalne fašizacije sveta i množenja ludaka na pozicijama moći mogao da pomisli da bi u Rusiji - nakon što smo je izolovali, prokazali i proglasili tumorom čovečanstva - na vlast mogao da dodje neki Sisi ili Bibi u poredjenju sa kojim će Putler™ izgledati kao Majka Tereza..."

 

Strategijsko razmišljanje je precenjeno, mnogo je bolje živeti za slatki trenutak.

Link to comment
×
×
  • Create New...