Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Zato što vlasti u autoritarnim sistemima imaju tu nezgodnu odliku da se ne ponašaju uvek racionalno, štaviše. Kad paranoja krene da radi onda i Nemcov postaje nekakav mitski neprijatelj.

 

Ovim ne sugerišem da Kremlj stoji iza ubistva već samo odgovaram na tvoje pitanje po kojoj logici bi Putin to naredio. Jbg, ne bi tu bilo nikakve logike ali kada bi moćni ljudi povlačili samo logične poteze ovaj svet bi bio mnogo bolje mesto.

 

 

Путин досада се није показао као ирационалан човек, који на све начине покушава да се о њему на Западу не ствара слика о њему не ствара слика као о полуделом диктатору.. Какав црни Немцов и митски противник, није он Мирјана Марковић. То је једноставно на нивоу оне дискусије да има Аспергеров синдром и 'стучних'анализа којима нас обасипају Андурил, Главица и воскресли Грицко, који је ономад још видео зазуимање Доњецка. 

Чак од свега мени изгледа као каво мафијашко кокање, без уплива иједне компаније што домаће што ино.

Link to comment

samo jedna stvar

 

ako imas 20 triliona (srp. biliona) GDP, 500 miliona stanovnika i 4 miliona kvadratnih kilometara niko ne moze da ti bude kriv sto ne umes ili neces da se organizujes

Ali imas i 25 drzava-clanica, 25 vlada koje kanalisu sopstvene nacionalne interese. Kroz to sito treba da prođe sva ta visoka politika.

Link to comment

...

Чак од свега мени изгледа као каво мафијашко кокање, без уплива иједне компаније што домаће што ино.

 

Standardna prica sa kojom bi se slozili i DB i KGB kad su u pitanju politicka ubistva.

Link to comment

Ali imas i 25 drzava-clanica, 25 vlada koje kanalisu sopstvene nacionalne interese. Kroz to sito treba da prođe sva ta visoka politika.

Znam, zato sam i napisao "da se organizujes" :D

Link to comment

Pazi moguce i da je mafijasko kokanje ali to definitivno nije prva stvar koja pada na pamet.

Hm, mene ne čudi da je to upravo prvo što pada na pamet nekima. Još se sećam dobro kada je na prvu loptu ubistvo Đinđića bilo okarakterisano jednako tako. (Manje-više od ljudi iste političke obojenosti).

Link to comment
×
×
  • Create New...