Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Naravno da je mogla ali je to realno koliko i ona agresija na Balticke drzave koje se zapadni mediji svakodnevno pribojavaju. Pa nije Rusija Sjeverna Koreja pobogu.

Nije, Severna Koreja nema opoziciju.

Link to comment

OK ovo je već bolje.

A zašto ne bih rekao da je ovo možda došlo sa Zapada? Možda i jeste, nemam nikakvih iluzija o današnjim takmacima Rusije.

Ipak, mislim da nećemo tokom naših života saznati ko je ovo uradio.

Što se tiče tvoje misli da će ovo da omasovi opoziciju - mislim da bi se to dogodilo u uslovima gde već postoji snažan opozicioni zamah. Verujem da će ovo imati uticaj na brojnost skupa u nedelju (ako ga bude), ali da će na srednji rok mnogi protivnici Putina dobro razmisliti da li da laju protiv njega.

 

Ti time a priori vec stvaras teoriju zavere, sto ce inace raditi zapadni mediji i vlade. Jedino ispravna istraga za njih bi bila da Putin prizna da je narucio ubistvo :lolol: sto se moze videti po histeriji u zapadnim medijima. Mislim, moguce je, ali bi bilo stvarno glupavo na dan pred miting opozicije da radis ovakve stvari.

Naravno da nece prestati kritika. Moze se samo pojacati :)

Link to comment

joj Zaze znamo ko je bio Njemcov pobogu, ne čitaš ti jedini o Rusiji...

 

Mislis da ljudi u Srbiji znaju ko je Nemcov?

Naravno da ne, kao sto sam rekao, on nije bio toliko u politici.

Link to comment

Ti time a priori vec stvaras teoriju zavere, sto ce inace raditi zapadni mediji i vlade. Jedino ispravna istraga za njih bi bila da Putin prizna da je narucio ubistvo :lolol: sto se moze videti po histeriji u zapadnim medijima. Mislim, moguce je, ali bi bilo stvarno glupavo na dan pred miting opozicije da radis ovakve stvari.

Naravno da nece prestati kritika. Moze se samo pojacati :)

ne, nego a priori ne verujem Putinu. pre svega, zato što je požurio da atentat opiše kao "provokaciju", pre nego što su i čaure pokupili.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Dobro, pusti Putina. Kome verujes u ovom slucaju?

Istoričarima iz 2115. godine, a i tu imam rezerve.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Kao što sam i slutio, Prolećni marš je otkazan.

 

Koliko znam-nisu. Vec planiraju da hode kroz Moskvu za Nemcova umesto protesta protiv Putinove politike. Vrlo zanimljivo ako bude nereda.

edit:

 

Организаторы антикризисного марша отменили акцию в Марьино

Организаторы антикризисного марша отменили акцию в Марьино. Вместо этого будет траурный марш в центре Москвы, - об этом Михаил Касьянов сообщил "Эху Москвы".

Edited by Zaz_pi
Link to comment

Koliko znam-nisu. Vec planiraju da hode kroz Moskvu za Nemcova umesto protesta protiv Putinove politike. Vrlo zanimljivo ako bude nereda.

najavili su komemorativni skup u centru Moskve, za koji je pitanje da li će uopšte biti odobren, a dogadjaj, onako kako je zamišljen ranije, otkazan je.

Link to comment

najavili su komemorativni skup u centru Moskve, za koji je pitanje da li će uopšte biti odobren, a dogadjaj, onako kako je zamišljen ranije, otkazan je.

 

Oni su ga otkazali i najavili setnju za Nemcova.

 

Организаторы антикризисного марша отменили акцию в Марьино

Организаторы антикризисного марша отменили акцию в Марьино. Вместо этого будет траурный марш в центре Москвы, - об этом Михаил Касьянов сообщил "Эху Москвы".

Link to comment

pa jeste najlogičnije objašnjenje, u kontekstu divljanja Kremlja protiv opozicije koje je uzelo maha u poslednje vreme.

Чекај бре Васо ти си озбиљан? Не може Путин да нађе чистији начин него убиство усред града, човека који нема никакву оубиљну политичку тежину?

Коме Маши и оном Неваљном? 

Link to comment
×
×
  • Create New...