Jump to content

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Zakasnio si, to je davno ispricana prica koja je pukla/

Propaganda

 

5cX0ssH.jpg

 

Realnost:

Рекордное число туристов приехало в Сочи на новогодние праздники

 

4560126.jpg

 

4560157.jpg

 

eqyLcw5JaoQ.jpg

 

3789677.jpg

 

 

Inace ovo nista cudno nije. Zbog pada rublje zimovanje/letovanje za Ruse postaje skuplje napolju te mnogo vise ljudi ide na Krim ili u Soci na zimovanje. Trebao bi da se pozabavis vise npr. tur-operatorima i odredjenim carter avio kompanijama u Rusiji koje imaju poslove van Rusije jer su one pod pritiskom.

Sto se tice stadiona u Sociju, lepo pise u tekstu da je u fazi rekonstrukcije za SP 2018. Dvorana sluzi za hokej klub koji igra u KHL ali verujem da nije do kraja ispaltiva, kao sto je malo dvorana i isplativno, tog kapaciteta.

Link to comment

Inace, zapadna propaganda, koja je dosegla ludacke razmere, gde sami Rusi pocinju da se smeju tome, samo pokazuje koliko ih je Rusija nagazila i uvredila. Sto ima svoje reperkusije:

 

 

Russians were much happier by the end of 2014 than a year earlier, according to a recent survey by WIN/Gallup International, which showed the country's "happiness index" more than doubling over the past year.

The index — which is obtained by subtracting the percentage of respondents who said they were unhappy with those who considered themselves to lead happy lives —  reached 59 percentage points in late 2014, compared to only 24 percentage points a year earlier, according to a report released Tuesday by ROMIR research group, which conducted the WIN/Gallup association's poll in Russia.

http://www.themoscowtimes.com/news/article/crimea-and-sochi-might-just-have-made-russians-a-happy-people/515421.html

Link to comment

Zakasnio si, to je davno ispricana prica koja je pukla/

Propaganda

 

5cX0ssH.jpg

 

Realnost:

Рекордное число туристов приехало в Сочи на новогодние праздники

 

4560126.jpg

 

4560157.jpg

 

eqyLcw5JaoQ.jpg

 

3789677.jpg

 

 

Inace ovo nista cudno nije. Zbog pada rublje zimovanje/letovanje za Ruse postaje skuplje napolju te mnogo vise ljudi ide na Krim ili u Soci na zimovanje. Trebao bi da se pozabavis vise npr. tur-operatorima i odredjenim carter avio kompanijama u Rusiji koje imaju poslove van Rusije jer su one pod pritiskom.

Sto se tice stadiona u Sociju, lepo pise u tekstu da je u fazi rekonstrukcije za SP 2018. Dvorana sluzi za hokej klub koji igra u KHL ali verujem da nije do kraja ispaltiva, kao sto je malo dvorana i isplativno, tog kapaciteta.

 

 

Ovde nešto nije kako se čini. Iskopao sam članak u Guardianu i u njemu nema fotografija. Niti mi je poznato da Guardian lepi naslove i logo preko njih.

 

Sa druge strane, pretraga ove fotošopirane fotografije vodi uglavnom ka .ru domenima koji sadrže nefotošopiranu fotografiju. 

 

Zaze, gde si našao fejk fotografiju?

Edited by McCabe
Link to comment

Ne, to je svesno stavljeno i jeste napravljono od strane Rusa kako bi se prikazala serija histerije u zapadnim medijima oko Socija, cak i mesecima posle ZOI.

Nije samo Guardian ili Telegraph vec npr. i ovo:

Sochi Olympic Site Looks Like A Ghost City 6 Months Later

I jos mogi drugi.

Rusi umiru od smeha kao i ja zbog vas dvojice.

 

Ma dobro to, nego gde si našao konkretnu fotošopiranu fotografiju obzirom da je nema nigde sem na onom imgur linku odakle si je ubacio u post?

 

Nisi valjda sam brisao onolike skijaše?

Link to comment

I ja sam te pitao koji Rus je napravio, jer ne mogu da je nađem nigde na netu. :)

 

Drugo, postovao si je ovde kao da je u pitanju Guardianov falsifikat koji je raskrinkan, a sada precizirš da je to vizuelna hiperbola stanja u medijima. To je okej ali to nije jasno iz tvog posta. 

Edited by McCabe
Link to comment
×
×
  • Create New...