Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

oho :D

 

s jedne strane, prvo što pada na pamet je da ga je ubila država. s druge strane...nije on bio nešto opasan, dakle - zašto... sve bi bilo puno lakše, kad bismo znali puno više, jelte :D

Link to comment

On nije dobacivao ni do 1% u birackom telu. Vrlo omrznut zbog otvorene saradnje sa MekKejno i slicnim. Pre bih rekao da ga je roknuo neki ekstremni desnicar ili tako nesto jer je previse pricao protiv rata u Ukrajini.

Link to comment

oho :D

 

s jedne strane, prvo što pada na pamet je da ga je ubila država. s druge strane...nije on bio nešto opasan, dakle - zašto... sve bi bilo puno lakše, kad bismo znali puno više, jelte :D

 

Ako je to prvo sta ti pada na pamet, mozda ne bi bilo lose da procitas ovaj prirucnik. :D

 

wlvaIWc.jpg?1

Link to comment

Prema izvorima polciije jedan od glavnih uzroka moze biti ljubomora. Ali to nije jedini motiv koji se ispituje. Dama iz Ukrajine, sa kojom je bio u trenutku ubistva, je zanimljiva, nema veze sa politikom, barem ne otvoreno.

Ja bih ipak tipovao na neke ekstreme.

Link to comment

ma da, neki skinhedsi ga izrokali, zbog te Ukrajinke. iz ljubomore.

i ja tipujem na to. šta bi drugo bilo.

 

Jutro je pametnije od veceri, odmori malo, vidis da ti koncetracija pada.

Link to comment

Da, zaista bi bilo nečuveno da autokrata naredi da se izroka opozicioni političar, dva dana pred najavljeni marš nebitne opozicije koji je toliko mizeran da mu državni mediji posvećuju TV priloge i tekstove na portalima, uz objašnjavanje kako je opozicija razjedinjena i neefikasna, a pokret "Antimajdan" dobija razmere narodnog fronta.

 

ljudi, kapiram da vam je stalo da dokažete da ovo nije Putin, ali nemojte čestiti svet praviti na budale. naravno da je komanda mogla da dodje iz Kremlja. svako ko decidno tvrdi da nije - ili glumata, ili je ispranog mozga.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Po toj tvojoj konstrukciji to bi uradio bas neko ko hoce da omasovi protest opozicije inace je ovo tvoje mnogo glupo i ocigledno. Neko ko je izgubio u Ukrajini i zeli nekako da destabilizuje Rusiju. Sta kazes Vasilije, je l' ovo realno?

Naravno da je moguce da ga je roknuo iz Putinovog okruzenja, sto bi bilo vrlo glupo pred protest, ali isto tako neko sa zapada da bi optuzio Putina, ti naravno to neces nikada reci.

Ja smatram da je to uradio neki ekstremni desnicar ili takva neka organizacija zbog njegove price oko Ukrajine i surovanja sa SAD.

Edited by Zaz_pi
Link to comment

OK ovo je već bolje.

A zašto ne bih rekao da je ovo možda došlo sa Zapada? Možda i jeste, nemam nikakvih iluzija o današnjim takmacima Rusije.

Ipak, mislim da nećemo tokom naših života saznati ko je ovo uradio.

Što se tiče tvoje misli da će ovo da omasovi opoziciju - mislim da bi se to dogodilo u uslovima gde već postoji snažan opozicioni zamah. Verujem da će ovo imati uticaj na brojnost skupa u nedelju (ako ga bude), ali da će na srednji rok mnogi protivnici Putina dobro razmisliti da li da laju protiv njega.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

On nije dobacivao ni do 1% u birackom telu. Vrlo omrznut zbog otvorene saradnje sa MekKejno i slicnim. Pre bih rekao da ga je roknuo neki ekstremni desnicar ili tako nesto jer je previse pricao protiv rata u Ukrajini.

Poruka onima koji bi da se i dalje druže sa Mekom i sličnima? Mislim, to je najlogičnije objašnjenje...

Link to comment

Da, zaista bi bilo nečuveno da autokrata naredi da se izroka opozicioni političar, dva dana pred najavljeni marš nebitne opozicije koji je toliko mizeran da mu državni mediji posvećuju TV priloge i tekstove na portalima, uz objašnjavanje kako je opozicija razjedinjena i neefikasna, a pokret "Antimajdan" dobija razmere narodnog fronta.

 

ljudi, kapiram da vam je stalo da dokažete da ovo nije Putin, ali nemojte čestiti svet praviti na budale. naravno da je komanda mogla da dodje iz Kremlja. svako ko decidno tvrdi da nije - ili glumata, ili je ispranog mozga.

 

Naravno da je mogla ali je to realno koliko i ona agresija na Balticke drzave koje se zapadni mediji svakodnevno pribojavaju. Pa nije Rusija Sjeverna Koreja pobogu.

Link to comment
×
×
  • Create New...