Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

lepo je videti da će neko i da dođe :)obratite pažnju da je koncert u ganu uobičajen calibro 35 nastup, dok je dan kasnije u studenjaku samo muzika iz Milano odia: la polizia non può sparare tokom projekcije filma.
evo, sada me par ljudi pitalo kako to da se karta za gan naplaćuje, a za studenjak za dž. mislio sam da je jasno - gan = koncert, regularan materijal sa svih albuma / studenjak = projekcija filma milano odia... i bend svira muziku iz istog i ništa više ni manje od ovoga. dakle, ovo drugo nije uobičajen koncertni nastup.
Link to comment
  • 2 weeks later...
nego, da l' je otkazivano nešto ?
jeste. nema milano odia + živa muzika iz filma u studenjaku. govnarija po političkoj liniji zaposlena mora da se oduži nekom drugom seronji, pa će umesto ovoga da bude nekakav akud. stoga će 3. april najverovatnije da bude negde u novom sadu, a gde - znaću nadam se do ponedeljka i javim ovde.
Link to comment

Opasan bend, mada za mene na momente baš heavy. Šteta što je svirka bila u Foxtrotu, ona "scena" mi nikako nije išla uz njihov zvuk i atmosferu koju kreiraju.ova mi najboljahttp://www.youtube.com/watch?v=aLx_MHlFVu8

Edited by batticuore
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...