Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

par citata:

“The perfect bluesman for the 21st century, Biram filters classic American roots music through metal, hardcore and plenty of whiskey, resulting in a sound as unique as it is awesome.” – Metromix Cincinnati "He has a true stage presence that could be fairly compared to that of Clint Eastwood on film. The dude's more dude than most other dudes you will ever meet." —Austinist "Like a scumbag Leonard Cohen" —Shooter Jennings"His raucous blend of psychobilly, blues, country, metal and rock suggests and inner starvation for true expression and honesty that, frankly, should lead you to question the conviction of everyone you've ever seen set foot on a stage." — Houston Press"Carrying his guitar and harmonica into hell's mouth, he's going it alone in more ways than one, calling out to God but not terribly sure he's going to get an answer." —Chicago Reader"An impassioned multi-instrumentalist unleashing a brutal cacophany with the fury of someone whose check from the Devil finally cleared. Half dirty blues, half underground punk, half honky-tonk, half revival meeting... oh shut up about the math. You'll see the light." —Rochester City News"His barbarous exorcism of Depression-era blues--with a bedrock of frantic flatpicking, foot stomps into a floor mike, and gutteral growls through a distortion mike--has made Biram a rising star in Austin." —No Depression"With a raw immediacy that recalls Hasil Adkins and Bob Log III, Biram specializes in a twisted hybrid of gutbucket, hillbilly and godless metal. He'll praise the virtues of moonshine and titty bars one minute, then tongue-lash city slickers and hippies the next." —Houston Press
+ još jednom podsećanje - večeras od 22-23 @ pab "brod" (29. novembra 36) - BIRAM HIRAM!!
Link to comment

sutra od 19-21: "dole na uglu" @ radio b92 prvih 60+ minuta desetoprsti kraljevi new orleansa:dr. johnallen toussaintfats dominoprofessor longhairhuey "piano" smithpotom:"woody guthrie on crystal meth"!!

Edited by bad music for bad people
Link to comment

sa prvog koncerta ovogodišnje evropske turneje. eindhoven, 18. oktobar:https://www.youtube.com/watch?v=hsx4UOqrhxAhttps://www.youtube.com/watch?v=27eWQJxlkr4

Link to comment

Hej, hej, hej!!I danas od 11 do 16 u Pinball Wizard Records (TC EUROCENTAR, Makedonska 30, lokal br. 15) karte po 1200 RSD. Na ulazu u klub - 1500 RSD.Vrata kluba otvaraju se u 21:30, koncert počinje u 22:00.

Link to comment

bilo je lepo, bajram na bajram - hell yeah! ovaj sat duže spavanja nije baš pomogao, ustao sam pre pola sata i još uvek pišti u ušima. nešto smo se dogovarali da sledeći put ne bude samo beograd, oduševili su se publikom, prijemom, a sada da ne reklamiram kevine sarme itd. - dovoljno da kažem da posle 6:30 uveče nisu pojeli N-I-Š-T-A. zanimljivo koliko ljudi sa spiska nije došlo, koliko nekih koje sam očekivao nije bilo, dobra je fora bila kad je neki luckasti par hteo da ćapi jedan od vinila sa gomile alamo/žix/holden i oteg'o sam muda spuštajući mu onaj mamojeb vufer niz stepenice. bajram odrao mačorski! pazario sam oba vinila, šteta što sem poslednjeg albuma i singla nije bilo više. iza mene na tv-u borden blebeće negde u italiji. ok, šefe, večeras roma, sutra lišboa, ramiro u sredu pre ovoga - hell yeah!

Link to comment

Meni se cini da je bas dosta ljudi bilo ( doduse ne znam ko je ulazio za dz, a ko je placao kartu) al cenim da bi trebalo da ti je jedan od "isplativijih" koncerata bio...Opet vecinu ekipe cinila "stara" blues-Vox ekipa,eto ti mete za neke naredne koncerte... ;)Elem, ocekivao sam puno-dobio jos vise. Deluje kao da je jos deset ljudi na bini a ne on sam. :thumbsup:

Edited by Apollo Creed
Link to comment
Meni se cini da je bas dosta ljudi bilo ( doduse ne znam ko je ulazio za dz, a ko je placao kartu) al cenim da bi trebalo da ti je jedan od "isplativijih" koncerata bio...Opet vecinu ekipe cinila "stara" blues-Vox ekipa,eto ti mete za neke naredne koncerte... ;)Elem, ocekivao sam puno-dobio jos vise. Deluje kao da je jos deset ljudi na bini a ne on sam. :thumbsup:
da, bre. vlada pejak i vučko su odradili paklenu najavu na stb radiju u petak. ja bio u gradu, nisam slušao, ali ortak mi reče da su samo bajrama rokali. sinoć ga video na šanku - dopalo mu se.prodato oko 110 karata, spiskaša nikad manje i neobično veliki broj riba kao da je neki buljaški dj, a ne prangijaš iz teksasa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...