Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

tako je!! jp je razvalio sinoć, a i noć pre u senti. povrh svega porastao je u mojim očima kada sam malopre čuo da je zahevtao neku cicu u ženskoj klonji sinoć u ganu posle koncerta! sad bi me reakcija podsetio da je onomad u pirotu završio sa dve sestre u hotelskoj sobi posle koncerta, a da je jack-o priveo nekog blago rečeno groba.sve je krenulo na vreme, možda par minuta posle 10. 2 čuke i

!! hvala svim kupcima karata. ovi koji nisu došli da znaju da su se zajebali naročito ako se uzme da će već od sledeće ploče (koja je dopola gotova - roland janes, matorac i gitarista jerry lee lewis benda i genije analognog snimanja se stara da sve zvuči vintage!!) jp da svira za mnogo veće pare, a to znači da ćemo moći da ga platimo malo morgen.posebno bih se zahvalio mojoj omiljenoj forumskoj ekipi uključujući i pobeglog rasa. i mnogo mi žao što luba nije bila, a znam da je kupila 2 karte.jedino sranje je da je bilo sa sve spiskom oko 70 ljudi. mizerno za grad koji bi da bude nekakva metropola.na kraju - izdvojen respekt za ivu i nikolu, prijatelje koji su došli da pazare 5 karata po višoj ceni, a mogli su 'ladno da uđu na spisak. tako se podržava rokenrol u ovoj vukojebini!
Link to comment

i meni mnogo zao sto nisam bila, ali se nadam da su se moji izaslanici pristojno ponasali i lepo proveli.sledeci put su mozda biti u penziji, pa me nista nece spreciti da dodjem.

Link to comment
BirHam :lolol:
;) jbg, kasno sam primetio grešku. sad se čeka da se dizajner plakata vrati sa turneje, pa da napravi jedan kakav treba da bude, da se hiram biram ne buni kad dođe u klub i ugleda ovu verziju postera.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...