Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

u pinball wizard-u ima još 10 karata po 1000 din. u samom klubu biće još sat vremena, a onda idem, pokupim karte i pare i sutra na ulazu 1300.

Link to comment

Koncert bio sjajan. Karta, za BG uslove realno gledajuci skupa - al da je svirka vredala za i vise od toga, jeste. Gitara jeste bila utisana, ali mozda joj je to i merka, samo kada bi se sve to slusalo sa sluskama. Kad se malo vise obrati paznja na zvuk koji je proizvodila i kako je to ukomponovano bilo, sve ispalo kao fucking dobra i jaka konstrukcija. Sad sto generalno za live nastup to mozda malo odvuce vise paznje ka basu i glasu - druga prica, ... Takodje, sad pricati o BGd "publici" koja dolazi samo tamo gde je fancy ili gde su na spisku ili gde se pojavljuju kao zvezde - to mu vec dodje kao opste mesto. Kao i prica da sam par puta u prepunom Gun Clubu morao da menjam mesto da bi izbegao neke smorove koji su mi svo vreme dobrano glasno pricali iza ledja...

Link to comment
jel recenziju pisao neki 12-godisnjak?
Sada procitao. Imam isti utisak i pitanje.Da li je na djitri Stane iz Rough Blue?
Link to comment
u ime benda hvala što si bio. sledeći put kad dođeš da se javiš, pa da kao ljudi popijemo pivo ili šta već :) možda za neki dan i pojasnim ovih par polupitanja premda to mogu i u pm-u, koga ovde od ovih djuran djuran i hladno pivo fanova, pa zanima?samo da kažem jedno, karta je trebalo da bude znatno skuplja. realno, jebali su keve sinoć i da je koja malo manje stišavao džitru ne bi imao gde da obratiš pažnju na vokal (bio je previše istaknut, makar ono vreme koje sam ja ufatio da overim bend). a beograd je seljana, kao i vazda. rekoh već, dd, pa hladno pivo, pa dom omladine i ta sranja. u zagrebu bilo 150 prodatih karata, a reklama koncerta samo na sajtu kluba i 1 najava na hr forumu - tako to treba. mi smo se za bg koncert žešće iscimali koliko smo mogli (čitaj: nije bilo para za reklamu, ali se otišlo gde god se moglo. jedino sam odbio da idem na neku kopernikus tv u neki jutarnji prog. mislim da sam u šaltanju kanala naleteo na isti i shvatio da je to neko govno kao pink ili tv b92). al da ne dužim. hvala još jedared, zaista. odnosi se i na sve ostale koji su došli, a još više na one koji su kupili kartu i podržali dobar bend.
Ma nema šta da se zahvaljuješ, ja sam radosno platio kartu, jer nema šaje da propustim takvu priliku da čujem duhove rane mladosti. :) Generalno, mislim da bi dobro bilo za ISP da probaju da dođu do ove neke klupske tehno i house publike, pošto je ona dosta uvučena u ovaj kraut i progresiv rok rivajvl. I to bi moralo nekako da se izreklamira, jer mlađarija nije ni čula za ISP, pa je malo situacija sad takva da neko treba da da soma dindži za neki matori band iz sedamdesetih za koji nije ni čuo. Trebaće neko vreme da se pročuje koga ponovo možemo da slušamo.
i prva recenzija:http://www.popboks.c...kst.php?ID=8832
To je ovaj Jovan Ristić što je puštao video, ili neki drugi?
Link to comment
blow me, ja malocas pazario za k!
pa onda smo se mimoišli zamalo. da, ostalo i nešto karata u kc-u za te pare. biće do sutra u 15 kad očekujem da se pojavi ovaj fudbalski klub.
Link to comment
#18!!!
do qrca. saće crveni buržuji da nagrnu :isuse: inače, sada su ušli u srbiju. ako ne bude nekih problema, a nema kojih da bi bili uobičajeni, sve počinje na vreme - 22:00.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...