Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Došao sam samo da vidim da li će početi na vreme...zvučali su mnogo gore nego na albumima, a to je retkoi za ovakvu muziku..Nisi odgovorio, zašto nas zaobilaze bendovi koji znaju da sviraju?
Meni su zvucali jako dobro. Istina, "ozvucenje" u Streljani je 1 kanta i svako ko napravi iole pristojnu svirku tamo je za 1 :Hail: A Reverend&co. su to uspeli...Nego, ovo drugo-daj organizuj ti 1 koncert makar. Daj pare, dovedi koga hoces, pa onda kenjaj. Ko si ti da ti neko ispotavlja racune dal ce dovesti ovoga ili onoga? Od 10 najboljih koncerata u Bg zadnjih 10 godina 9 je organizovao Bad. Al to nema nikakve veze-vazno je da se neki drkoš iskenja... :isuse: Edited by Apollo Creed
Link to comment

prosli put je bio problem sto dovodis bend koji se drogira, sad bend koji kasni i ne zna da svira, pa predlazem da sledeci put dovedes neki hriscanski metal bend, mozda Stryper?

Link to comment
Prispavalo mi se još kod druge, ili treće Rev. Peytonove pesme, toliko da mi se i sad spava.Laku noć!
svašta ću ovde da pročitam. samo čekam da se treći od vas pojavi sa pričom kako je peyton svirao džitru na plejbek. da ga jebem, možda bi trebalo da promeniš ekipu sa kojom si se pojavio. osećam da ste vas trojica jedini nezadovoljni koncertom. nije mi jasno šta ste očekivali. da se pejtoni skinu goli i krenu da cepaju neki fank ili disko?
Link to comment
..možda bi trebalo da promeniš ekipu sa kojom si se pojavio..
Misliš da društvo može da utiče na slušne senzacije?
..osećam da ste vas trojica jedini nezadovoljni koncertom..
Treći je popizdeo na polovini prve pesme...nas dvojica smo izdržali dve ipo...Izbrojah petoro nezadovoljnih, većina jeste uživala...
..nije mi jasno šta ste očekivali. da se pejtoni skinu goli i krenu da cepaju neki fank ili disko?
Ja sam očekivao bar da sviraju, obučeni...dobijao sam teranje vrana i prizivanje kiše..
Link to comment
Misliš da društvo može da utiče na slušne senzacije? Treći je popizdeo na polovini prve pesme...nas dvojica smo izdržali dve ipo...Izbrojah petoro nezadovoljnih, većina jeste uživala...Ja sam očekivao bar da sviraju, obučeni...dobijao sam teranje vrana i prizivanje kiše..
da. društvo seratora naročito. kad jedan na pola prve pesme krene da mrači kako je sranje, vremenom mu lagano dajete tercu. vidim da vam je bilo potrebno dovoljno malo za tako nešto. jebemu, bezveze je ovo, a i ne bih da se više nerviram. ne vidim nijedan drugi razlog vašeg nezadovoljstva sem da ste došli na koncert nepripremljeni. ovaj je tamo, napred, na bini, zakivao svaki od žičanih instrumenata, šutirao činele, divljao sa usnom harmonikom, trgao žice, svirao/pevao to svoje sranje kao da mu je poslednji put, a madam i bubnjar nisu išta zaostajali. možda treba iz tih penzionerskih, poslednjih redova, sledeći put da pogledate neki koncert iz prvih. stajao sam dovoljno pozadi da snimim kako ispred mene 150+ ljudi cupka, podvriskuje i kada vas čitam stičem utisak da ih blam što su se zajebali i došli na jad od nastupa, pa su folirali kako im je dojajno. mora da je to.
Link to comment

Laik koji čita ovo bi mogao da pomisli da Bad Music ne dozvoljava da se nekome ne dopadnu njegovi koncerti :DALI "ko vas ne zna, skupo bi vas platio!"Kapiram ja da je intelektualnoj eliti moglo da bude nedovoljno mentalno zahtevno/progresivno...Kapiram da je za nečiji štimung bilo previše energično...Kapiram i da ima izrazito finih ljudi preosetljivih na pankeraške momente (šutiranje činela, singalong, itd.)...Ali to da zvuče "lošije nego na albumu", da "ne sviraju", jednostavno ne može da bude realan utisak sa dotičnog koncerta. Mož' da bude samo čista provokacija.Kao što i jeste.Podbadati konkretnog čoveka preko leđa benda koji se dovukao ovde i stvarno odsvirao za sve pare (i po predanosti :Hail: i po tehnici)...Baš onako neprijatno izgleda. :isuse:

Link to comment
da. društvo seratora naročito. kad jedan na pola prve pesme krene da mrači kako je sranje, vremenom mu lagano dajete tercu. vidim da vam je bilo potrebno dovoljno malo za tako nešto.
Da čujem čime sam to zaslužio da se nađem u ovako probranom društvu?
Laik koji čita ovo bi mogao da pomisli da Bad Music ne dozvoljava da se nekome ne dopadnu njegovi koncerti :DALI "ko vas ne zna, skupo bi vas platio!"Kapiram ja da je intelektualnoj eliti moglo da bude nedovoljno mentalno zahtevno/progresivno...Kapiram da je za nečiji štimung bilo previše energično...Kapiram i da ima izrazito finih ljudi preosetljivih na pankeraške momente (šutiranje činela, singalong, itd.)...Ali to da zvuče "lošije nego na albumu", da "ne sviraju", jednostavno ne može da bude realan utisak sa dotičnog koncerta. Mož' da bude samo čista provokacija.Kao što i jeste.Podbadati konkretnog čoveka preko leđa benda koji se dovukao ovde i stvarno odsvirao za sve pare (i po predanosti :Hail: i po tehnici)...Baš onako neprijatno izgleda. :isuse:
Da li ti izgleda verovatan ovakav scenario: večeras ću da se pojavim na koncertu, da bi, preko onih nesretnika što sviraju, sutradan, via ppp forum napao BMFBP? Zar nije lakše da ga odvalim kamenom u vugla?
Inace, bio burazer na koncertu i kaze da je bilo dojaja.
Primetio sam da je neko tercirao tvom burazeru. Edited by Ras
Link to comment
Da čujem čime sam to zaslužio da se nađem u ovako probranom društvu?
ha, pa to su vule koji redovno mora da se iskenjava i onaj večno smoreni, treći vaš čova. vule dao iljadarku samo da vidi hoće li koncert početi u pola 11, a #3 došo da mu bude loše već na pola prve pesme. i kako da ih/vas ne nazovem seratorima? jbt, ko ona 2 mapet penzosa :isuse: nabili ste se u poslednje redove gde se čuje qrac moj, vodite abrove, ne vidite ništa i ništa od tzv. atmosfere ne dopre do vas, ali sav frust prospete ovde. ma, rekoh već da je ovo bezveze. videćemo se, pa će da pričamo. ovako, samo popizdim kad otvorim ovu temu i bacim oko na vuletova proseravanja i preseravanja.
Link to comment

Nedelju dana pred koncert Chrisa Eckmana & The Frictions u pabu "Brod" (29. novembra 36) sutra, petak, 2. decembar od 21:00 - 22:00 sat vremena vožnje kroz njegovu karijeru (The Walkabouts, Chris & Carla, The Frictions + solo).

Link to comment

u nedelju, 4. decembra, radio b92 i emisija "dole na uglu" žikice simića imaće kraće predstavljanje chrisa eckmana i the frictions u nekih 30-ak minuta između 19 i 21.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...