Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Odličan koncert Obitsa sinoć!Njihov prvenac za Sub pop-"I blame you" je izvanredna ploča. U skladu sa njihovim motom “innovation is overrated"-album ne sadrži ništa više od sjajnih pesama koje brzo ulaze u usi. To je i više nego dovoljno. Lično, Obits me najviše podsećaju na Wipers ili na rani Sub pop band Swallow, nego na ranije bandove sadašnjih članova grupe.Uživo band zvuči još žešće nego na albumu. Posebno fascinantan je glas Ricka Froberga :Hail: mada ceo band deluje odlično.Šteta što nije bilo više ljudi, ali uprkos očajnom vremenu sinoć i skoro pa nikakvoj reklami i onih 50+ ljudi, koji su se sigurno super proveli, je bilo sasvim ok. Opet, prema rečima članova banda, ova cifra im i dodje neki prosek na ovoj euro turneji, tako da Bg konačno nije baš omanuo...Još jednom ogroman :Hail: za BMFBP trud oko dovodjenja ovakavih bandova. 2 razbijačka koncerta u roku od svega nedelju dana je :Hail::Hail::Hail:
hvala lepo :)da, bend je odvalio, a rikov glas je nešto na čemu mnogi mogu da im pozavide. nove pesme obećavaju odličan drugi album. to me raduje. jbg, reklama je bila takva kakva je bila - internet i smaranje porukama. u ovom trenutku ne vidim kako da to bude agresivnije, osim da opljačkam nekoga ili učlanim se u neku od stranaka čije sise sisaju kiki, van gog i ostali stranački bendovi koji pune gde god da odu, a koje niko živi ne sluša. ni jedna, ni druga ideja mi se ne sviđaju. nešto manje od 60 karata je sasvim dobro, naročito u svetlu jadnih 8 za, jednako dobar šou digital leather (stejsi lepo primetio na temi o tom koncertu). jbg, verovatno je previše dobrih koncerata ovih dana, besparica, opšta apatija... mene je više razočaralo tek nešto preko 60 za the kill devil hills. bio sam ubeđen da će u pretprodaji da odu sve. još strašnije bilo je ići sa njima u zrenjanin gde je karta bila jedno pivo (150 din), 2 predgrupe, 4 novosadista, ras i 5-6 slučajno zalutalih, ako i toliko :(
Link to comment

u današnjoj epizodi emisije žikice simića "dole na uglu" od 20:30 do 21:00 - priča andreu williamsu i najava koncerta!!

Link to comment

karte su do večeras u 19:00 po 1200 din u pinball wizard records prodavnici. posle tog vremena biće ih samo na ulazu u kc grad po 1500 din.od 13:30 deliće se 2x2 besplatne karte na b92 radiju.andre williams pojaviće se na b92 radiju oko 20:00 u emisiji stand by. ako ste u prilici, poslušajte intervju.koncert počinje u 22:30 jer klub ima ograničeno radno vreme tj. svirka treba da bude gotova do 00:30.pozdrav i vidimo se!bmfbp

Link to comment

74 godine bed madfakr :Hail:Carski su mu silasci sa bine , samo mahne i skace :Dedit: prema onome sto sam prisluskivao okolo, na bini je bila podrska iz kraja jer je BM4BP insistirao na klavijaturama, a oni nisu pripremili toliko ljudi ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment
edit: prema onome sto sam prisluskivao okolo, na bini je bila podrska iz kraja jer je BM4BP insistirao na klavijaturama, a oni nisu pripremili toliko ljudi ?
da, kad mi je ken (klavijaturista i menadžer) rekao da dolaze kao bazična postava (bas, gitara, bubanj), da će on da svira bas, bio sam prepadnut da to ne bude onako kako bi trebalo da bude, pa sam ga pitao da li ima nešto protiv ako na poziciju basa ubacim ortaka iz rough blue, a da on, gospodski, piči kljave i da sve to ispadne dobro. on je ortaku poslao komplet set listu u mp3 formatu, note i šta sve treba, momak je to navežbao s pola snage i, bez trunke pristrasnosti - odvalio, naročito kad se u obzir uzme da nije bilo tonske probe, a kamoli probe.inače, mislim da je ovo najbolje od sva tri andreova gostovanja u beogradu. sad mi je jasno da ne treba da se jebavam sa velikim prostorima - ovakav se koncert najbolje doživi u klubu za 300-400 ljudi (u ponedeljak bilo je oko 250).hvala svima koji su došli i kupili kartu. ovo je bio pravi ispit da se izbegnu dežurni kvazi vip i slični grebatori, mislim da sam uspeo. svi koji me znaju, znaju da sam retko kad izbegavao da uvodim ljude, ali te noći trebalo je da ode skoro 300 karata za nulu i oni koji su razumeli i kupili kartu umesto da se češaju za istu imaju moj naklon. odavno je vreme da u beogradu umišljene važne ličnosti skapiraju da je ovo posao, da se od ovoga živi, da ti muzikanti treba nešto da se plate + ima tu ihahaj još troškova i da, kao npr. u zagrebu, spisak bude maks 10 ljudi, obično oni koji pozovu prvi za ulaznice koje se preko nekog medija dele besplatno. tamo negde (van srbije) i predsednik države kupi kartu (kao gospodin čovek) i ne dovodi sebe u položaj da sam ili da neko za njega moljaka besplatno mesto u publici.
Link to comment

+ 3 zakon ep-a:

screamin' jay hawkins & the fuzztones - live

hawkinsscreaminjayfuzzt.jpg

http://rapidshare.com/files/374079072/1985_-_Screamin__Jay_Hawkins_and_The_Fuzztones_-_Live_EP.rar

the fuzztones - leave your mind at home

fuzztonesfront.jpg

http://rapidshare.com/files/374070791/1984_-_Leave_Your_Mind_At_Home.rar

the fuzztones - bad news travels fast

badnewstravelsfast.jpg

http://rapidshare.com/files/374080685/1986_-_Bad_News_Travels_Fast_EP.rar

password:

lagrimapsicodelica

Edited by bad music for bad people
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...