Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

...samo u ovom gradu može da se netalentovana odrtavela narkomančina najavljuje kao veliki dogadjaj...dvadesetak ljudi mu je po meri, više ne zaslužuje!
pa dobro, moje usi su ionako suvise naslusane lepe muzike talentovanih, nenadrogiranih muzicara, pa mi mozda zato ponekad prija ovakva promena. i plus videla koju i caneta! bas me zanima sta oni kazu za svirku.
Link to comment
...samo u ovom gradu može da se netalentovana odrtavela narkomančina najavljuje kao veliki dogadjaj...dvadesetak ljudi mu je po meri, više ne zaslužuje!
(ne) samo u ovom gradu može da gmiže sluz poput tebe. možda je vreme da se ujedinite i da neko posle pusti vodu, pa da se ministar ekologije pozabavi svojim poslom.
Link to comment
(ne) samo u ovom gradu može da gmiže sluz poput tebe....
...dakle već si zaboravio kada ti je pretprošli put ova muzička veličina tako krizirala da si mu morao pronaći lek pred nastup u nepoznatom gradu... :isuse:
Link to comment
...dakle već si zaboravio kada ti je pretprošli put ova muzička veličina tako krizirala da si mu morao pronaći lek pred nastup u nepoznatom gradu... :isuse:
kao i obično lupetaš, da ne kažem lažeš ko pas.
Link to comment
kao i obično lupetaš, da ne kažem lažeš ko pas.
Nebitno, nisam ja jurio heroin za odrtavelu netalentovanu volinu po palankama srbijice nego ti...to što pričaš možeš da prodaješ samo ovoj deci koja ne znaju ništa...poenta moje priče je da im se ne piše dobro, bilo sa Suadom ili sa vama koji ste došli od kojekuda i sada nama odavde prodajete muda za bubrege...vrati se odakle si i došao pa tamo promoviši i podmiruj narkomane!
Link to comment

hm, da sam ja moderator, ja bih ovakve rasisticke izjave zabranjivao.a u medjuvremenu bilo bi lepo da das neki dokaz za ovakve tvdrnje

Link to comment

sad se svadjate zbog 20 evra dopa, kao da i drugi sto dolaze u bg nemaju slicne prohteve.edit: gde je tu rasizam?

Edited by najgori
Link to comment

rasizam je ovde: "sa vama koji ste došli od kojekuda i sada nama odavde prodajete muda za bubrege...vrati se odakle si i došao"ne u klasicnom smislu, vec u lokal-patriotskom, nista manje gorem.

Link to comment

ne bih se slozio sa "nista manje gorem" ali nije bitno. kako god ta tvrdnja je potpuno bezvezna i vise govori o onom ko ju je izrekao.da se vratim na temu - SV nije ni prvi ni poslednji koji je trazio doping pre nastupa. nadjite nekog sa exita da vam isprica par prica.

Link to comment

svaka mrznja prema stranom je isto losa, ali nije to tema ovde.a, ti si siguran da je SV trazio drogu? ili si to cuo od ovog gore? ili od nekog drugoga, pa mora da je istina?

Link to comment
ne bih se slozio sa "nista manje gorem" ali nije bitno. kako god ta tvrdnja je potpuno bezvezna i vise govori o onom ko ju je izrekao.da se vratim na temu - SV nije ni prvi ni poslednji koji je trazio doping pre nastupa. nadjite nekog sa exita da vam isprica par prica.
soni vinsent nije tražio nikakvu drogu ni pre, ni posle koncerta. štaviše, nije popio jedno jedino alkoholno piće uključujući i pivo. tek po koncertu, a više da bi pravio društvo jednoj curi koja ga je zaskočila, popio je čašu džina. to je sve.ima 58 godina, ne puši, niti pije odavno. droge ako i uzima, nije pominjao ovde. inače odrao je, kao i obično. svi nebeograđani su mogli da uživaju i posmatraju kako se to radi iz prvog (ok, i jedinog reda): koja, cane, željko roze-poze, canetov klinac, milutin petrović, 2/3 concrete worms i vulejovov omiljeni bend - šmajser. bilo je još par nekih neznalica, poput stanislava milojkovića i oni su, verovatno zavedeni mojim baronisanjem, došli na koncert, popušili mi evo ovoliku kitu i na kraju bili prezadovoljni. jbg, rodila me majka.inače, nemam ništa protiv toga da nekom muzikantu pomognem oko nabavke bilo kakvih opijata. pitajte granta harta kad dođe za neku nedelju ;) problem imam sa mamlazima koji se informišu ili iz desete ruke, ili ne paze na časovima.ma, nema ni veze. smešno je da se ovaj jadnik hvata potpuno nevažnih detalja, onih kojih i da je bilo (a, ponavljam - N-I-J-E!!) ovaj koncert ne bi bio išta slabiji.i - da, beograd je te noći klicao saši lošiću. možda vasudeva zna koliko se jarana skupilo u areni. ja sam čuo od 13 do 20k njih iz kruga dvojke. to je realnost.
Link to comment

Ti si meni sve, ti mi dajes svei kad tebe nejma tesko mi jeAko te ikad budu pitaligdje li su sada oni dani svisamo sa suzama u ocimaplacem jer nisi moja jedinaSuada, Suadada li si ikad mene voljela, hejSuada, Suadada li si ikad mene voljelaHajdemo, drugovi mojikao nekada kada smo subotomisli u zeleniloa nedjelju mrzili zbog ponedeljkaDrugovi, budimo iskrenivec nam se blizi dvadeseta (:Hail:)a treba zivjeti i pjevatiidemo kao na maturskoj veceriuno, due, tre, quatro

Link to comment
Nebitno, nisam ja jurio heroin za odrtavelu netalentovanu volinu po palankama srbijice nego ti...to što pričaš možeš da prodaješ samo ovoj deci koja ne znaju ništa...poenta moje priče je da im se ne piše dobro, bilo sa Suadom ili sa vama koji ste došli od kojekuda i sada nama odavde prodajete muda za bubrege...vrati se odakle si i došao pa tamo promoviši i podmiruj narkomane!
ma da jebote,sve neki levi i bendovi i izvodjaci. doveo onog micka iz dirtbombsa a on polu-slep, supersuckersi pevaju o kokainu i istetovirani... kad ce vise prestati da se cistim beogradjanima uvaljuju ti netalentovani besprizornici. ocemo muziku u frakovima!:lol: treba skupiti sve na gomilu sta je vulejov napisao do sada. za sada svkako snjuroodnositeljski nastup na ovom topiku
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...