Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

biće red the testors hitova, red sa njegovih albuma posle. pošto je prateći bend vrhunski, očekujem i par standarda, kao kad je prvi put bio ovde. sa njim su i paul grace smith (dumbell, shotgun rationale), i bernadette (gee strings)http://www.myspace.com/officialshotgunrationalehttp://www.myspace.com/thedumbellhttp://www.myspace.com/thegeestringssigurno i nešto iz repertoara sa bobom stinsonom (the replacements) dok su imali bend model prisoners pošto se album pojavio pre nekoliko dana.

Link to comment

e, ramštajni i ostale seronje, slušajte ž. simića u nedelju na b92 radiju - sonny vincent i tako ta muzika bez paljenja vatri i golih pičaka i karanja u spotovima, nego rokenrol - džitre, bubnjevi i ostala dosada - spektakl free, zamisli, jbt!

Link to comment

e da, po svemu sudeci, izgleda cu i ja veceras 'odgledati' svoj koncert uz radio, ako ne budem previse besna i ostanem kod kuce. da koncerti u organizaciji bed mjuzika ranije pocinju, mozda bi imao vise publike 'sa strane'. ;)

Link to comment

Sjajna svirka i super provod u smrdljivom gradu u kojem od 2 miliona stanovnika, 20.000 ode na plavi orkestar, a 20ak dodje na ovu raritetnu muzicku zabavu. Zivio Sonny Vincent i bend mu!

Link to comment
Sjajna svirka i super provod u smrdljivom gradu u kojem od 2 miliona stanovnika, 20.000 ode na plavi orkestar, a 20ak dodje na ovu raritetnu muzicku zabavu...
...samo u ovom gradu može da se netalentovana odrtavela narkomančina najavljuje kao veliki dogadjaj...dvadesetak ljudi mu je po meri, više ne zaslužuje!
Link to comment
ha, ti mora da si pevao "Suada"...
Jok, bio sam na prethodnom koncertu odrtavelog narkomana, čovek je podjednako netalentovan za pevanje i sviranje...to što je neobrazovanoj srpskoj publici dovoljno reći da je neko iz New York-a i da je faca da bi im bio dobar koncert je problem za sebe...
Link to comment
Sjajna svirka i super provod u smrdljivom gradu u kojem od 2 miliona stanovnika, 20.000 ode na plavi orkestar, a 20ak dodje na ovu raritetnu muzicku zabavu. Zivio Sonny Vincent i bend mu!
Sama si kriva. Odabrala si tezi nacin za razbijanje iluzija o Beogradu i njegovim ziteljima, umesto da verujes informacijama iz prve ruke.Zao mi je sto si se iscimala bez veze.
Link to comment
Jok, bio sam na prethodnom koncertu odrtavelog narkomana, čovek je podjednako netalentovan za pevanje i sviranje...to što je neobrazovanoj srpskoj publici dovoljno reći da je neko iz New York-a i da je faca da bi im bio dobar koncert je problem za sebe...
ja na koncertu nisam bio, ali sam video snimak. nisam primetio nista da se zameri ni sto se pevanja, ni sto se sviranja tice. sad, ne znam sta je tebi dobar muzicar. meni SV jeste bas to.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...