Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

a da, dođite u novi sad! besplatni upadi na svirke, brdo dobrih riba i frajera, jeftina cuga, a imamo i mostove preko dunava, pa ko hoće može i do tvrđave, jedne od najlepših u ovom delu evrope.
jujuju kakav marketinški trik... aj da nismo svi bil stoputi u tem novom sadu pa još da ti čovek poveruje ^_^
Link to comment
  • 2 weeks later...

dakle, bilo je samo pitanje dana kada ce indie-go ekipa da pokusa da izminira ziku intoxicu i moju malenkost. najpre, davali su nam samo po tri besplatna pica (ali smo mi ipak uspeli da iskamcimo jos po 3x toliko na mufte!!), onda su pokusavali da nam krate honorare (ali nisu znali nesto - seficu koja daje kintu sarmirali smo jos pre nego sto smo nogom i mjuzom krocili u taj pab, te je sama odvajala sebi od usta ne bi li nas dvojicu zadovoljila), onda su se dosetili da isto vece organizuju svoju festu u tamo nekom dzbunju (ali smo zix & moi vazda birali losiju muziku i posto sve zene padaju na lose tipove imali redovno duplo vise boljih ribizli nego sto ce ovi ikada). pretposlednja mina je bila kada su mi ukinuli ukrajinke oslobodjene svih tabua sto se oskudno odevene setaju izmedju pepeljara i casa na sanku njisuci kukovima u djavoljem ritmu rdjave muzike, gledajuci ono par nesrecnika kroz oci, pa u mali mozak, te se ovi skroz zbunjeni masaju za novcanike i ostavljaju poslednju banku (ali smo i za to imali resenje - od masnih honorara kupismo im nesto garderobe, make-up i parfeme, poslasmo ih kod frizera, pa tako kamuflirane nastavise da brlate sve te ozenjene mrgudima koje im umesto ljubavi pruzaju uzdahe dosade i prezrive poglede). najnoviji pokusaj da se rdjava muzika ukine u tom carstvu cula i razvrata je drsko oduzimanje dana kojem smo zix i ja vratili zivot i znacenje - uzese nam petak, premestise nas na subotu. ha, nece vam uspeti - to je jelovica!! tako je, od ove subote, 25. aprila, intoxica i bad music for bad people kormilare pabom Brod, te ko voli da popije jeftino pice, pari oci blenuci u opasne macke, slusa muziku uz koju iste moze da odvoji, stavise, da se ogrebe za koji french kiss i make out - adresa je 29. novembra 36, a sve pocinje u 8 uvece, a zavrsava oko 2 po ponoci. sta se posle desava po okolnim haustorima, budzacima, automobilima...the shadow knows ;)screamin-jay-brod-1.jpg

Link to comment

srecom pa dosipamo vodu u Jack-aa ponekad... :lol: c-c-c jos ispadosmo rospije c-c-cps nego jel ti Zile rece kakva je poplava osvanula u subotu ujutro u Brodu

Link to comment
ps nego jel ti Zile rece kakva je poplava osvanula u subotu ujutro u Brodu
cuo sam pre neki dan, al od zareta. jbg, treba da uvede zavrtanje ventila svaku noc posle popisa. preventive radi.
Link to comment
nego jel ti limma rece kakvi su prometi subotom?vas cut ce biti mozda dovoljan i za tajlandjanke :lol:
molim? ako cut bude manji nego obicno doci ce do nasilnog preuzimanja kafane, pa da vidimo cija ce nana crnu vunu da prede!
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
brod-3.jpg
eto, diskriminacija lepih, a golih zena angry.gif ovi seratori sa photobucket-a uklonise mi slicicu. nema veze, sve je u subotu, 18. jula u brodu samo sada nemam vremena da zbudzim jos jedan flajer, a i zabole me. usput, fotka je ista kao i ova iznad uklonjene, a ta jos uvek stoji i kod njih, mamu im.
Link to comment
usput, fotka je ista kao i ova iznad uklonjene, a ta jos uvek stoji i kod njih, mamu im.
nek skloni gitaru i podigne ruke, pa ce da dozvole.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...