Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

sto se tice zvuka, ne znam. poljake sam slusao frontalno i zvucali su do jaja - na kraju krajeva njihova je oprema.RM sam slusao sa strane, ispod ozvucenja tako da sam cuo samo suvarak sa bine i bilo mi je super. kada sam poslednju pesmu odslusao frontalno, prstalo je i zvuk je bio 30% losiji. opet, nije njihova oprema.kako god bilo, deca (!) odvaljuju. bez sve sale, izuzevsi NoMeansNo, ne znam da li sam gledao bolje svirace uzivo

Link to comment

Za jučerašnju svirku stigla i njihova pojačala ... što bi rek'o Gos'n Liri "Acid (psych blooz) test" ... Brain Cycling ... novi bubnjar POLOžIO!!!

Link to comment

vidim pirot se ne oglašava :wicked: , al zato 1 glas iz novog sada za radio moscow!!! :Hail: Carevići koji će tek da postanu carevi, samo da se ne uobraze. Meni par puta bilo stvarno loše kako su dobro zvučali. :D

Link to comment
vidim pirot se ne oglašava :wicked: , al zato 1 glas iz novog sada za radio moscow!!! :Hail: Carevići koji će tek da postanu carevi, samo da se ne uobraze. Meni par puta bilo stvarno loše kako su dobro zvučali. :D
pirot trenutno bol boluje. poseta gosn bad music-a je bila vise nego uspesna ali treba to ipak preziveti. kad mi se smiri ovo glupo brujanje u glavi napisacu i nesta smislenije.
Link to comment

stvarno opasan koncert. bend bolji nego prosle godine. malo me plasilo to sto imaju novog bubnjara, ali i ovaj novi decko otkida. publika u pirotu standardno dobra i standardno pojacana gostima iz drugih gradova. sviraju duze nego prosli put. dobra stvar sto su poprilicno uvezbali i novi album. o parkeru ne treba trositi reci. ni skromnijeg momka ni boljeg gitariste. odlicna stvar sto imaju i tonca koji ih prati na celoj turneji. i posle dva dana sam mamuran pa ako se setim jos nekog detalja pisem.

Link to comment

meni je svirka u beogradu bila bolja ... ili licni utisak ili to sto vise ljudi u beogradu prati radio moscow pa bolje reaguje na sam nastupbtw u pirotu sam se dobro proveo i upoznao neke pirocanke/pirocance i zavrsio ko zna gde te veceri .. pozdrav za pirot

Link to comment
jesu, dobri su rough blue! već sam ih pohvalila na forumu, a basistu i uživo. :)
stvarno opasan koncert. bend bolji nego prosle godine. malo me plasilo to sto imaju novog bubnjara, ali i ovaj novi decko otkida. publika u pirotu standardno dobra i standardno pojacana gostima iz drugih gradova. sviraju duze nego prosli put. dobra stvar sto su poprilicno uvezbali i novi album. o parkeru ne treba trositi reci. ni skromnijeg momka ni boljeg gitariste. odlicna stvar sto imaju i tonca koji ih prati na celoj turneji. i posle dva dana sam mamuran pa ako se setim jos nekog detalja pisem.
ne znam kakav je bio stari bubnjar, meni ovaj dečko super, a i lud je. onako kako treba. Parker je jako talentovan i ima taj osećaj, bre!! i tehniku, bogte kako plete po onim jadnim žicama. basista je po meni najviše u senci, onako, fali mu ta neka scenska harizma koju ova dvojica imaju, čini mi se, ali tim bolje, zbog ravnoteže u bendu. valjda. :unsure: a da, dođite u novi sad! besplatni upadi na svirke, brdo dobrih riba i frajera, jeftina cuga, a imamo i mostove preko dunava, pa ko hoće može i do tvrđave, jedne od najlepših u ovom delu evrope.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...