Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Radio Moscow odrali
Mene u principu zanima jedna stvar, sve ostalo znam unapred ... da li novi bubnjar može da iznese ono što je Parker svirao u studiju, i što je Todd skoro prevazišao na prethodnom gostovanju?
Link to comment
Mene u principu zanima jedna stvar, sve ostalo znam unapred ... da li novi bubnjar može da iznese ono što je Parker svirao u studiju, i što je Todd skoro prevazišao na prethodnom gostovanju?
Parker je smršao, gotovo da ga nisam prepoznao. Ionako je bejbi fejs, a u celoj toj klinačkoj ekipi bubnjar izgleda kao derište.Na stranu to, lupao je fenomenalno!Utisak je da ima želju da se dokazuje, a povremeno su mu (par kratkih solo deonica) i ostavljali malo prostora, ili je on sam otimao :)
Link to comment

Da ne bude kao da nisu ni postojali, meni su i LStadt bili veoma dobri. mozda to stilski nema mnogo veze sa RM, ali tko mari? zvucali su bas fino.1 pitanje, ako je neko upuceniji. da li su RM svirali na opremi LStadta, posto je bilo stanovitih problema na granici. ako jesu, kako li tek zvuce na svojoj? :blink:

Link to comment

Predgrupa je bila sranje, sve i da nije- svirati preko sat vremena kao predgrupa... <_<Mene su ti Cesi, Poljaci, Moldavci...zestoko smorili, RM poceli tek posle pola 1. Meni bili nesto slabiji nego prosli put, pre svega i samo zbog loseg ozvucenja. Novi album ubija. :Hail:

Link to comment
Da ne bude kao da nisu ni postojali, meni su i LStadt bili veoma dobri. mozda to stilski nema mnogo veze sa RM, ali tko mari? zvucali su bas fino.
Taj je set pomogao da se opustim. Simpatični Poljaci, no su ga malo razvukli.
da li su RM svirali na opremi LStadta, posto je bilo stanovitih problema na granici.
Mislim da je bilo baš tako.
kako li tek zvuce na svojoj? :blink:
Voleo bih da se javi neko upućeniji da kaže da li mu je sinoć nedostajala originalna oprema?Garwood jeste upućen, pa očekujemo njegova zapažanja nakon koncerta.
Link to comment
1 pitanje, ako je neko upuceniji. da li su RM svirali na opremi LStadta, posto je bilo stanovitih problema na granici. ako jesu, kako li tek zvuce na svojoj? :blink:
Bubnjeve sumnjam da nose inače, a ako ima neka fotka gde se vide gitare, ja ću odmah reći da li je njihovo ili pozajmljeno ... ako ne pre, večeras overavam Klupče pa ću javiti
Link to comment
Bubnjeve sumnjam da nose inače, a ako ima neka fotka gde se vide gitare, ja ću odmah reći da li je njihovo ili pozajmljeno ... ako ne pre, večeras overavam Klupče pa ću javiti
mislim da su djitre njihovestratocaster i neki gibson bass, mator i razlupan
Link to comment
mislim da su djitre njihovestratocaster i neki gibson bass, mator i razlupan
Parker najčešće koristi Stratosacter-a, a ako je bas Gibson Thundebird (onaj onako duguljastog iskošenog oblika) onda je i to njihov
Link to comment

bilo je nemoguce da pocnu na vreme. vozac nije imao pasos sa sobom, nije mogao da udje. poslao sam ortaka da ih saceka autom na granicu, zato je sve i kasnilo. nisu svirali na svojim pojacalima. hvala lstadt sto su im pozajmili svoja i kostur bubnja. hvala i filipu iz smajser i rough blue, a hvala i svakom ko je kupio kartu. jos 5 dana, uh :(

Link to comment

Super sto su oduvali, bas mi drago da vam bilo lepo. nego, nisu im valjda uzeli na granici deo opreme?ja da imam svoje bubnjeve i pojacalo, donela bi im u nedelju, majke mi.

Link to comment

kada u nedelju pocinje koncert, i koliko ce biti karta?doslo bi nas nekoliko ponovo, samo da znamo zbog obaveza i posla i sl da se iskombinujemo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...