Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Eto, čak je i smorena beogradska publika uspela da osvoji srca američkih kauboja, i to u konkurenciji sa 1 Berlinom, Pragom i kim sve ne. A bad je ponovo dokazao da je ajvar 1 srpski brend!MISSION COMPLETE

Link to comment
ha, a od narednog petka sirenje na sever - novi sad @ pivnica gusan!!
mislim da po ovom novom statutu vojvodine, provericu jos po kom tacno clanu, ovaj poslovni potez nije legalan.a jel dolazis ti ili ove mumije, ili svi zajedno? :D :wub: Edited by batticuore
Link to comment
a jel dolazis ti ili ove mumije, ili svi zajedno? :D :wub:
Ne znam za ostatak ekipe, ali ja dolazim. moomin.jpg(hint: ja sam onaj između onog sa šeširom i one slatke sa šiškama, a ona mala mi je devetogodišnja ćerka, ali ne vodim je na žurke)
Link to comment
mislim da po ovom novom statutu vojvodine, provericu jos po kom tacno clanu, ovaj poslovni potez nije legalan.a jel dolazis ti ili ove mumije, ili svi zajedno? :D :wub:
svi zajedno.
Link to comment

jbg, novi sad je bio bedak. em nisam dobio pare, em kad sam se pozalio dobio sam razbucani nos. gazda kafane je moron, decko koji me je pozvao je kul tip. nema veze, bitno da sam upoznao bucka, video bati, popricao sa jojom iz korozije koji me posle, ranjenog, dvorio pivom i da je dosla jedna ribizla kojoj se nisam nadao. koga sada zabole za polomljenu surlu i 3 litra krvi?!

Link to comment

nije bas tako bilo. uostalom, znas s kim sam bio u drustvu, pa pitaj coveka.to za winamp i lovu - tako smo se dogovorili. ne znam da li je trebalo da visim u onom sanku dekora radi i pravim se da mudrujem koju stvar sledecu da ubacim? onda bih, kao, postenije zasluzio honorar? minut posto si otisao, prethodno mi sugerisuci da pustim 'nesto cvrsce', jedan od gazda je uskocio sa svojim favoritima. sedim i ne mogu da verujem da sam pustio mudi bluz.jbg, ne znam sta je bezobrazluk - to sto sam pitao za honorar ili to sto mi je najpre receno da od ta posla nema nista, a potom preko volje bacene 4 iljade. inace, svo pice koje sam/smo popili smo i platili ukljucujuci, dakako, i ono sto sam ja pio.ma, nema sada ni veze. zao mi samo ako si ti imao neprijatnosti.

Link to comment

u bogte, mi tamo u zapecku smo izgleda propustili pravu zabavu. ja imam samo 1 primedbu - jako mi tiha bila muzika, jes da ne volim preglasno, pa ne mogu da pricam s ljudima, al to vece mi nesto mnogo bilo tiho, osim "nights in white satin." :D :P

Link to comment
u bogte, mi tamo u zapecku smo izgleda propustili pravu zabavu. ja imam samo 1 primedbu - jako mi tiha bila muzika, jes da ne volim preglasno, pa ne mogu da pricam s ljudima, al to vece mi nesto mnogo bilo tiho, osim "nights in white satin." :D :P
Tako ti je kad gazda ima limiter.
Link to comment
u bogte, mi tamo u zapecku smo izgleda propustili pravu zabavu. ja imam samo 1 primedbu - jako mi tiha bila muzika, jes da ne volim preglasno, pa ne mogu da pricam s ljudima, al to vece mi nesto mnogo bilo tiho, osim "nights in white satin." :D :P
Nije, nego sam ja brbljao..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...