Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

mladi ne slusaju roneroul jer je rokenroul uzasno dosadan. triput okostala, raspadnuta, sastavljena i opet okostala forma. svi koji slusaju rokenroul slusaju ga iz konotativnih (socionostalgicarskih) razloga. rokenroul je muzika matoraca i establismenta i zato prava&buntovna omladina nema tu sta da trazi.nema to mnogo veze sa flajerima.

Link to comment
mladi ne slusaju roneroul jer je rokenroul uzasno dosadan. triput okostala, raspadnuta, sastavljena i opet okostala forma. svi koji slusaju rokenroul slusaju ga iz konotativnih (socionostalgicarskih) razloga. rokenroul je muzika matoraca i establismenta i zato prava&buntovna omladina nema tu sta da trazi.nema to mnogo veze sa flajerima.
U sridu!
Link to comment

Ma kakav spektakl!Taj post govori o nedopustivo uskom gledanju na stvari (autora posta).R'n'R nikada nije bio muzika establišmenta, a nije to ni danas.Umesto r'n'r u prethodnoj rečenici može da piše i bilo koja druga žanrovska odrednica.A za onog drugog, koji je samo kvotovao post, da kažem da nije bilo u sridu, već u utorak.

Link to comment
Ma kakav spektakl!Taj post govori o nedopustivo uskom gledanju na stvari (autora posta).R'n'R nikada nije bio muzika establišmenta, a nije to ni danas.
Najgori štreberi slušaju rock i bacaju petarde po koncertima. Prave baje se lože na Nov'cu Negovanov'ća.Baj d vej, zašto mi admini ukinuše omiljeni topic kada sam imao još što-šta za alternativnu biografiju N.N. ???Npr. Noletov novi izum. Nakon niskoprofilki Serbian way, evo još jedne potencijalne izvozne bombe. Zimske mikro bukagije za snežne padavine.000b6395_medium.jpeg
Link to comment
bolje editujte to dok nije dosao bmfbp
si lud. fale jos samo cuvena 'misljenja' kudravog i mp40-ja. ovako, 1 strucnjak se otvori za post, a drugi mu posasolji jajca. dajte to malo bolje!
Link to comment
mladi ne slusaju roneroul jer je rokenroul uzasno dosadan. triput okostala, raspadnuta, sastavljena i opet okostala forma. svi koji slusaju rokenroul slusaju ga iz konotativnih (socionostalgicarskih) razloga. rokenroul je muzika matoraca i establismenta i zato prava&buntovna omladina nema tu sta da trazi.nema to mnogo veze sa flajerima.
mladi ne slusaju R'n'R zato shto sve znaju, mnogo su pametniji i obrazovaniji nego shto smo mi bili... nachitani, sofisticirani, videli sveta ... sve u svemu, Guarana vs. Jim Beam ... a ti mi, neisseria, bash lichish na guarana tip, pice za pravu+buntovnu omladinu ... zhiveces 100 godina i imacesh holesterol 4.6
Link to comment

Jeste videli ovo :Double sided DVD plays NTSC on one side PAL format on the other. Shot at the Helldorado in Vitoria plus bonus material. A furious and memorable concert of these American rock masters shot in Basque Country Spain with extras including 4 live songs shot in Serbia discography and more. Now you too can testify!Track Listing/Features: Here I Am Rock And Roll Records Rock Your Ass Paid Luck The Evil Powers Of Rock 'N' Roll Bad Bad Bad Supersuckers Drive My Blues Road Worn And Weary Mudhead Coattail Rider Gene Gambling Dirt Roads Dead Ends And Dust Fisticuffs Beat the Shit I Like It All Man Creepy Jackalope Eye Bloody Mary Morning Pretty Fucked Up Goodbye I Want the Drugs Sleepy Vampire How To Maximize Your Kill Count.System Requirements:Running Time: 160 minsFormat: DVD AUDIO Genre: MUSIC DVD/LIVE PERFORMANCES Artist: SUPERSUCKERS UPC: 8435008891060 Manufacturer No: MRDVD6Dvd je Supersuckers: Live at Helldorado

Link to comment
Jeste videli ovo :Double sided DVD plays NTSC on one side PAL format on the other. Shot at the Helldorado in Vitoria plus bonus material. A furious and memorable concert of these American rock masters shot in Basque Country Spain with extras including 4 live songs shot in Serbia discography and more. Now you too can testify!Track Listing/Features: Here I Am Rock And Roll Records Rock Your Ass Paid Luck The Evil Powers Of Rock 'N' Roll Bad Bad Bad Supersuckers Drive My Blues Road Worn And Weary Mudhead Coattail Rider Gene Gambling Dirt Roads Dead Ends And Dust Fisticuffs Beat the Shit I Like It All Man Creepy Jackalope Eye Bloody Mary Morning Pretty Fucked Up Goodbye I Want the Drugs Sleepy Vampire How To Maximize Your Kill Count.System Requirements:Running Time: 160 minsFormat: DVD AUDIO Genre: MUSIC DVD/LIVE PERFORMANCES Artist: SUPERSUCKERS UPC: 8435008891060 Manufacturer No: MRDVD6Dvd je Supersuckers: Live at Helldorado
okacio je lancia link na ovoj temi, par stranica ranije. ja skinuo, al nema bg koncerta iz 2007. ko oce, pm, pa sprzim celi cert, radio koma'dant adam sa 5 kamera, a zvuk capio iz miksa. savrsenstvo, na kub!!nego, ajd da bak napise recenziju koncerta na akademiji, a onda cu ja sta je bilo pre i posle.inace, javili mi se juce, kazu da im je bgd cert bio vrh cele turneje i da ce da dodju opet. kad sam citao mejl od lika koji je valjao merch dzep mi se napumpao sa fiktivnih par soma jevara. niko srecniji, jbg!!
Link to comment

Au, jeben ti, ja tek sad video Badov poziv za recenziju. A ne mogu pristojno odgovoriti, jer ne umem pisati o stvarima kao sto su koncerti :(A sad me vise nikad niko nece pozvati da napisem bilo sta :(

Edited by Buck Naked
Link to comment
Au, jeben ti, ja tek sad video Badov poziv za recenziju. A ne mogu pristojno odgovoriti, jer ne umem pisati o stvarima kao sto su koncerti :(A sad me vise nikad niko nece pozvati da napisem bilo sta :(
daj, ne zafrkavaj. pisi kako ti dodje. znas bend, vec si gledao, bilo ti fino = ne moze da ispadne osrednja recenzija. ajd, pa cu ja o tome ko je prdnuo u bekstejdzu i kako se den najeo torte u kafani i ukrao po parce od edija, skota i malog pola (pa detetu da mazne, sisa debeloguza?!).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...