Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

meni je bilo najbolje to sto sam se vido sa nekim moderatorima, izgladio odnose, ubrzo povratak na forum, ojacao pozicije na nekim potforumima... u tom poslovnom smislu mi je gig bio nikad jaci. svirka ko svirka - solidno, moze lose, moze i gore.kissic za sve koje sam upozno!edit - nisam viko born in the usa

Edited by fancy claps
Link to comment
Ko je bio majstor koji je na kraju kad su rekli da ce odsvirati jedan classic rock, viknuo Born in the Usa :D Buck pretpostavljam ....
jel palo neko pivo od zahvalnih vojvodjana, majstore?
Link to comment

ne mogu da odolim, moram da prekucam tu 1 rečenicu sa poleđine karte....Supersuckers publiku čine fanovi različitih rokenrol potkultura, od omatorelih hardkorera i bluzera, preko nešto mlađih garažnih rokera, hevi metalaca i pankera, do nove generacije odrasle uz MTV rokić. :D edit: pogrešan zaključak...

Edited by batticuore
Link to comment
:unsure: na prednjoj strani je slika kao sa plakata, a na poleđini fino napisan tekstić o bendu, deo iz najave što je bad music okačio na prvoj strani topika. mi, ''minjini'' novosadisti smo svi valjda dobili takvu kartu+crvenu bmfbp kartu sa poluobnaženom ribizlom.btw, iako se nisam slikala sa eddiem, imam njegov rukopis - spisak pjesama, s jedne strane, a sa druge strane istog papira, podaci o koncertu - rukopis miće iz dmt-a. cool.gif treća stvar koju su supersuckers svirali je ass. :D
Link to comment
ne mogu da odolim, moram da prekucam tu 1 rečenicu sa poleđine karte....Supersuckers publiku čine fanovi različitih rokenrol potkultura, od omatorelih hardkorera i bluzera, preko nešto mlađih garažnih rokera, hevi metalaca i pankera, do nove generacije odrasle uz MTV rokić. :D
Grozomorna generalizacija potpuno neprimenjiva na srpsku omladinu. I verovatno jedan od razloga zasto nema mladjih ljudi na ovakvim koncertima.
Link to comment
To je flajer.
ma neka i jeste, al nećemo cepidlačiti. sve je to deo te neke papirologije potrebne za ulazak na koncerat.
Grozomorna generalizacija potpuno neprimenjiva na srpsku omladinu. I verovatno jedan od razloga zasto nema mladjih ljudi na ovakvim koncertima.
hmm, ne vidim šta je tu grozomorno? a bome bilo dosta mladih, čak i 1 detence, ne verujem da ima preko 10 godina. cool.gif
Link to comment

Da, verovatno je badova generalizacija kriva što nije više mladih bilo na koncertu, nego su publiku mahom činili ljudi njegovih godina, a tu je bio i jedan roditelj sa devetogodišnjim (a ne desetogodišnjim kako je gorepotpisana pogrešno pretpostavila) detetom.Btw, niko nije spomenuo da je na koncertu viđeno i jedno kuče.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...