Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Hoce biti nekog merch-a?

Pocinje li pre ponoći? ;)

nema mrča :( prodavaće download kartice za poslednji album.

 

vrata se otvaraju u 21:00, početak 21:30, najkasnije 22:00. nema predgrupe, set traje 80-ak minuta + bis osim ako je neko ne ispizdi što blebeće glasno da ne može da se čuje, ali will je već najavio da će da svira i električnu džitru, pa će da nadglasa eventualne nepristojne posetioce. 

 

poslušajte sinoćnu pop depresiju, ima dobar deo emisije sa amy i willom:

Link to comment

E jbg, bas sam se nameracio na poslednji album... :(

Odlicna pop depresija! :thumbsup:

jbg, njena greška. 'ladno poslala na moju adresu 30-ak vinila, ali pošto sam "fizičko lice" nisam ni mogao da platim carinu. da me je ranije lepo pitala, pa da sve to ode u zagreb ili ljubljanu sigurno bi opet bilo bez mrča jer je na oba mesta bilo dovoljno oduševljenih posetilaca da pokupuju sve

Link to comment

Znaci opet niko nije bio? -_-

Amy je   :wub: ...to mi svakako dodje kao najjaci utisak :)

Grad bas fino popunjen, ne bese krcato kao na Jacku O. ali sasvim solidna poseta. Za divno cudo-publika very polite :o , bez pricanja/kreveljenja za vreme sporijih momenata ( kad se setim kakvi umeju da budu na nekim popdepression koncertima ovo sinoc je bilo vauu).Grad je bas dobar prostor za ovakav tip svirke, ozvucenje ok, zvuk bas pristojan ( Nino?)...

Koncert trajao 2 sata... odlicna svirka...jednako interesantno je zvucalo i kad su kombinovali akusticnu gitaru sa basom i elektricnu sa kontrabasom, band mi uopste nije falio, mada mogu tek da zamislim kakao zvuce sa istim. Amy svirala repertoar sa skoro svih albuma+obrade+Will dodao 2 ili 3 pesme-jako dobar muzicar, ozbiljan gitarista i upecatljiv vokal, steta sto je vise u ulozi prateceg muzicara raznoraznima...

Jbg, jos jednom steta sto ne bese merch-a, glat bi ga rasprodali.

Nesumnjivo da su oboje bas uzivali na ovoj mini turneji po Srbiji, ako sam dobro shvatio JPK je toliko nahvalio Bad-a i Srbiju da su morali da dodju da overe. Valjda im ovo nece biti i poslednji put da sviraju u ovoj vukojebini...

Cestitke BMFBP na jos jednom odlicnom certu :thumbsup:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

hvala šefe  :thumbsup:

 

ton radila mila, nino sutra biberi na hammerhead/mnjenje.

 

jp je pomogao, a amy prodala više karata od njega ;) nešto smo pričali da u maju dođu sa njim i brajanom (onaj jp-jev bubnjar sa poslednjeg koncerta ovde), pa da bude: motel mirrors, jpk i amy. 

Link to comment

Lepo veče u Gradu.

 

Počelo sa Damn Love Song i Last RNR Boy to Dance sa Amy na bas gitari, pa je tek kasnije, recimo od pete pesme prešla na kontrabas.

 

Dobro cirkaju Amy i Will.

 

Dobar je momenat bio na kraju, kada je Will tražio praznu čašicu za slajd, a ovi ga nutkali tekilama dok nisu skapirali šta mu treba. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...