Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Niko nije bio?  :fantom:

Elem, nikad puniji KC Grad ( Bad - :misko: ), valjda su svi 50% istih platili kartu...

Zahvaljujuci ranom FG bratare Brajanta u OT- uspeo sam da uhvatim dobar deo Repetitora. I dalje mislim da se "stilski" nisu uklapali u jucerasnji gig- ali ono sinoc je bilo furiozno, predrkano,o-d-l-i-c-n-o!! Verovatno uz Temple of the smoke i  Consecretion-nas najbolji live band...Bolje da su nastupili za dve nedelje ispred Hammerhead-a, srušili bi plafon u Gradu...

Jack i ekipa poceli oko ponoci i jel- ocekivano pokidali. Mozda i najbolja od svih svirki koju je odrzao u Bgd. Prateći band-Shakes-odlicni, ne uhvatih njihov solo nastup. Nastup trajao malo jace od sat sa sve bisom ( moglo i malcice duze) al je bilo odlicno bas, pa da ne cepidlacim...

Jack ( grizzlies fan) negde na poceku svirke srdačno cestitao pobedu nad Grckom u basketu, pederasta publika se ponela otprilike kao da je koncert u sred Pireja  :frust:  ( duvajte ga :s_c: ).

Sve u svemu-fino, gledaj Bad da pocinje to ubuduce malo ranije, a ne da zombijam sada na poslu... :fantom:

Link to comment

Izvestaj iz Zagreba:

 

"Ja sam otišao u PT fazonu, više kao na 5 minuta mi je od kuće a manje jer mi se išlo, ali je koncert vrijedio svake od tih 50 kuna. svirali su preko 2 sata, puno duže nego u beogradu (kako kaže gazda delibašić stariji) ali se vidjelo da uživaju u svakoj minuti koncerta. realno, mogli su se pokupiti nakon sat/satipol, ali se baš vidjelo da vole svirati i daju sve od sebe. sve u svemu, baš strašan rokenrol koncert!"

 

Kao sto neko rece, moglo bi da pocne i mnogo ranije jer ima nas koji radimo od ranog jutra. Ne znam kada je pocela svirka u Zabregu, ali mozda su svirali duze jer je ranije pocelo. Mozda.

Link to comment

@apollo: hej! Hvala majstore, imaš bar jedno piće kad se vidimo :)

Da, i ja mislim da je bilo opako i još bolje popunjeno. Jbt, jedan od zapaženijih momenata kad sam video da Bujošević i krstić ulaze sa kartama. Ne da mi je važno što su bili, već što znam da se redovno svuda grebu za spisak ili besplatne karte.

 

@stranac: zg je bio možda 2 čuke, al sa sve the sheiks otvaranjem, bio sam tamo. Inače, odličan klub i još odličniji jer može da se duvani!

Link to comment

@apollo: hej! Hvala majstore, imaš bar jedno piće kad se vidimo :)

Da, i ja mislim da je bilo opako i još bolje popunjeno. Jbt, jedan od zapaženijih momenata kad sam video da Bujošević i krstić ulaze sa kartama. Ne da mi je važno što su bili, već što znam da se redovno svuda grebu za spisak ili besplatne karte.

 

@stranac: zg je bio možda 2 čuke, al sa sve the sheiks otvaranjem, bio sam tamo. Inače, odličan klub i još odličniji jer može da se duvani!

Krleta su zaustavili na ulazu jer se stvorila gužva uz reči "sačekajte minut" a on se sav naljutio, uvredio i nadurio što ga nisu prepoznali. Nešto je promrljao nezadovoljan, onda su ove fine gorile na ulazu ponovile da samo treba jedan minut da sačeka, a on je skupio usta i oddurio taj minut dok ga nisu pustili.

 

Dobar cert

Link to comment

 

 

mozemo li ocekivati istu postavu?

nažalost ne. samo amy i will kako je najavljeno.

 

slušajte večeras od 22h pop depresiju na studio b radiju. gostovaće amy i will, a možda padne i neka pesma uživo ako bude moglo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...