Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

ujbt! pre celih 18 godina, a po izlasku "popular favorites" el vez intervjuiše oblivians, a ima i 2 stvari uživo, baš džekove (strong come on i clones!!):

 

Link to comment

Jel se zna satnica?

22:00 - ulaz

22:15 - the sheiks

22:45 - repetitor

23:30 - jack oblivian & the sheiks

realno, pre 1-1:30 neće biti gotovo (poslednji put je svirao 2 sata)

 

 22h 

 

:thumbsup:

Delboy, jel ce u basti biti?

neće. ne smem da rizikujem sa nepredvidljivim vremenom, a i biće hladno za baštu.

Link to comment

Docicu cu,al jbg mnogo kasno pocinje...

aj da su ti publika neki tinejdzeri,nego matorkaci stariji i od Jack-a...

a ic ne kapiram cemu domaca podrska!?narocito ne repetitor koji se ni po cemu ne uklapa u sutrasnju svirku...

edit:fale neki smajliji,al kucam sa fona...

Link to comment

Docicu cu,al jbg mnogo kasno pocinje...

aj da su ti publika neki tinejdzeri,nego matorkaci stariji i od Jack-a...

a ic ne kapiram cemu domaca podrska!?narocito ne repetitor koji se ni po cemu ne uklapa u sutrasnju svirku...

edit:fale neki smajliji,al kucam sa fona...

trebalo je sve u 9, a onda je kc grad neiskusno objavio da od 7 do 9 imaju neki film. zovem, objasnim da pre koncerta mora da se napravi tonska proba i da to ume da traje bar sat i po do dva (najmanje pola sata se izgubi dok se izbaci sva oprema na binu i povežu svi kablovi). posle smo mozgali i jedino logično rešenje bilo je da se tonska uradi između 5 i 7 popodne, film pomeri od 20 do 22:45, onda se isprazni sala i da se od 22:00 krene sa ulazom. 

 

repetitor su bili na poslednjem džeku i mislim da su baš bili oduševljeni. onda smo prošle godine pre thee oh sees pričali i naveli su neke bendove ispred kojih bi svirali za dž, iz poštovanja i sl. među imenima bio je i ovaj macan. kada sam bukirao datum za beograd pitao sam ih i sve je ispalo kul. šta znam, žanrovski se i ne slažu, ali mi se čini da će da bude baš dobra kombinacija i da će da pripreme teren za džeka da se samo popne i s pola snage oduva ;)

 

evo jedan od dva snimka koji su se pojavili sa ove turneje. ovo je sa drugog londonskog koncerta:

Link to comment

evo i 2 x dwnld:

http://www.mediafire.com/download/ug64h3598tp28sz/J_O_Promo.zip
http://www.mediafire.com/download/64bgr049qf3bfym/J_O%232_Promo.zip#2_Promo.zip
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...