Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

kako objasnjavas toliki spisak? ovde je ovako: svaki clan benda ima prava da uvede jednu osobu za dz. ako ja, na primer, organizujem svirku dam novinaru i fotografu iz par vecih novina da udju za dz +1. i to je to. ne pamtim da sam imao vise od 10-20 imena na spisku ikad.

Link to comment

sinoć je skoro 100 ljudi bilo na spisku

 

ovo stvarno?

 

 

možeš da uvedeš neki loyalty program za nas koji ti plaćamo za koncerte? svaki peti besplatan i tako što?

Edited by Ravanelli
Link to comment

 

 

 

možeš da uvedeš neki loyalty program za nas koji ti plaćamo za koncerte? svaki peti besplatan i tako što?

plus jean, makar popust neki. čoeče, mislim da sam na svakom njegovom koncertu plaćala kartu na ulazu, pa ti vidi ko brine o rokenrolu!!

 

Vaso, baš su ti lepe fotke!

Link to comment

kako objasnjavas toliki spisak? ovde je ovako: svaki clan benda ima prava da uvede jednu osobu za dz. ako ja, na primer, organizujem svirku dam novinaru i fotografu iz par vecih novina da udju za dz +1. i to je to. ne pamtim da sam imao vise od 10-20 imena na spisku ikad.

tri reči - nije ovo australija, tako objašnjavam spisak.

ja uvek stavim par likova za koje znam da nemaju para (toša, mali peka, neks) + par ljudi iz bendova koji mi pomognu i sviraju kao predgrupe za dž (repetitor i straight mickey & the boyz). ostali na mom spisku su novinari, radio voditelji, neki koji su se javili kad sam negde delio karte i to je to. međutim, ostatak neplatiša bude na spisku gazde gana i ja tu ne mogu ništa osim ovog što sam napisao - da spiskadžije udrobe 200 kinti.

 

evo još par opasnih fotografija:

13_zps9d8bf3a9.jpg

14_zps0c7695e3.jpg

24_zps6464e8f9.jpg

IMG_0149_zpsa36942b8.jpg

IMG_0147_zps8d0a68d7.jpg

IMG_0134_zps7647963d.jpg

IMG_0127_zpsf52966d2.jpg

IMG_0083_zps7986c812.jpg

Link to comment

singl koji nije stigao ni do italije (razgrabljen u španiji):
folder12.jpg

http://en.file-upload.net/download-8818688/2013---Night-All-The-Time--Jesus-Jokes.rar.html
Link to comment

tako moze. nemoj to vise da ti se dogodi :fantom: i daj onog delanija, sta si se stiso;)

hej! osim što sam se vozao sa jpk & co po srbiji, malo sam i razgovarao sa jankom i markom sa skloe i listom svi kažu da su ti tamo vrata širom otvorena. nemoj više da si ljut, nego dolazi :)

https://www.mediafire.com/?4oo5ocijob5qkj6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...