Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

zaječar je zajebao sve prethodne koncerte u svakom pogledu!! hvala ekipi sa škloe, svima koji su pomogli, kao i svima koji su bili!!

 

Kakva eksplozija, jos se oporavljam! Definitivno nisu znali sta da ocekuju i bili su u neverici posle prvog takta i vriske koja je usledila. 
Po mojoj proceni i after-party je bio uspesan    :whistle:
 
Koncert je sniman HD kamerom, na zalost nije bilo uslova da se obezbedi jos jedna kamera.
Inace, zamalo da nam klauzula u ugovoru o zabrani snimanja koncerata, pomrsi konce. Jonn je samo rekao  "Delete that part!"   :ziga:
Link to comment

Smemo li mi koji nimalo nismo objektivni da odgovorimo na to pitanje? Inače, tokom svirke JPK mogli su da mi uvale i kerozin, pio bih ga sa uživanjem i ne bih ni primetio...

Link to comment

Ove godine pijem samo to pivo, ja i većina ljudi koje znam. Za klasu bolje od ostatka domaće ponude i verovatno najbolje naše pivo još od Pećkog.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Sjajna svirka! Da nisam bio toliko mahmuran, i ja bih bio u sjajnijem izdanju za zajebanciju, no sta je tu je :)

 

Evo malo slikica, prva je neposredno pred izlazak na scenu.

 

13818730603_3b6d3081b7_o.jpg

 

13818623315_1a1f3e201c_o.jpg

 

13818651293_09ab32725d_o.jpg

Link to comment

Odlican koncert sinoc.

Solidna poseta,doduse subota vece,Bgd,moglo je doci i vise ljudi al jbg...

Ono sto je malo deprimirajuce je prosek godina publike,sinoc brat-bratu 40plus.Bgd je skoro pa mrtav za ovakav tip koncerta;cenim da publika po Srbiji daleko zahvalnija za ovako nesto i steta sto neko poput JPK ne moze cesce da se dovede za tour po par gradova u Srbiji...

Link to comment

odlične fotke, vasilije!

 

apolo, to je tačno, nažalost. opet, moram da izdvojim jedan detalj - kole sa škloe je došao sa klincem od 14 godina i malom se dopao koncert. boža škloarac isto. samo njegov klinac ima par godina više, 17, tako da ima i ovakvih primera. sranje je što su retki, naročito u beogradu.

 

veliki naklon i hvala svima koji su bili posebno onima koji su ušli sa kartom  :Hail:  što se ovih drugih tiče (bilo ih je bezmalo koliko i platiša) nosim se mišlju da od nekog sledećeg koncerta na ulazu postavim kutiju u koju će spiskaši da udrobe 200 kinti kao pomoć rokenrolu. to je jedno pivo, neće puno da boli, a na duge staze biće nekakva pomoć (sinoć je skoro 100 ljudi bilo na spisku i tih 20k dinara bi odlično došlo za neke sporedne troškove koji nisu baš mali: klopa, piće, smeštaj...).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...