Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

ha! večeras na tv studio b od 20:30, pa do kraja emisije "beograde, dobro veče" gost muzikant - john paul keith!!

biće sam sa akustarom, 3-4 pesme, ne mogu da izvedu da se smesti celi bend, ali i to je valjda ok.

Link to comment

Sat i 45 minuta rasturanja i honky tonka!! Meni nikad bolji koncert u Nišu. Hvala svima koji su bili!!

 

Sutra Novi Sad. Treba da bude i neki tv intervju, nisam siguran da će ići pre koncerta, ali nije ni važno.

Link to comment

Inače ostalo tek 10 komada poslednje ploče na vinilu, brdo se prodalo u španiji, francuskoj i italiji, a i celi tiraž memphis circa 3am je otišao i u americi. Holdene, ako oćeš ploču zovi da ti rezervišem jednu!!

Prethodna dva albuma nema na vinilu - krivite špance za to. Tamo je svaki koncert bio rasprodat i mrčko reče da su samo u madridu digli 1100€. jbt, to mi se u beogradu desilo jedino kad su prvi put bili supersuckers.

 

Novosadisti, nemoj da se brukate kao kad vam je došao james leg (30-ak karata ili sl.). Ovo ne sme da se maši!

Link to comment

novi sad - masakr!! bend 110% obavio svoj deo posla + brojna publika i dobar zvuk. od pola 11 do 00:15-20 sa sve bisom.

 

sutra zaječar @ omladinski centar

Link to comment

Jao što mi bilo prijatno veče. Od trenutka kad sam otvorila vrata Quartera i osetila se kao da sam u nekom američkom klubu iz pedesetih pa do čavrljanja sa Johnom za šankom na kraju večeri. Još sam pod utiscima. Kakva su ekipa njih trojica, samo vizuelno  :D. Basista me je malo plašio moram priznati, bila mi je na momente atmosfera iz True detective serije pred očima, ali bubnjar  :wub:  i John su sjajni bili. 

 

Zaječarci, nemojte propustiti i dođite na vreme. Bolje čekati, nego zakasniti. 

Link to comment

^^

Ni meni. To je najjadnije bilo na wattu - dve odlicne predgrupe svirale su pred 70-ak ljudi vise od sat, onda se klub nakrcao tek nekih 5 min pre nego sto su ameri krenuli.

 

Zajecar!! Tonska pocela, koncert od 10!

Link to comment

Nikad mi nisu bili jasni supci koji svesno kasne na koncert.Gubljenje vremena se zove ako dodjes pola sata ranije?Ma ajde!

ja nesvesno skoro uvek i svuda kasnim. a sinoć sam bila šupak, mada je to kašnjenje bilo opravdano, donekle. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...