Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

mašiš koncert?

komentar se odnosio na otkazivanje pancevca, ali nisam video da ima jos komentara na sledecoj strani.

inace, kod nas se vec stampaju majice, a razmatra se i prinosenje zrtve  :s_d:

Link to comment

Bad music vs. Zaječarsko pivo. Prošlog puta sa Loinsima su se ispila jezera... Šteta za Kladovo, ne možemo sakupit' dvajes ljudi (bruka)! Mora se putovati čak do Zaječara :)

Spremte se ,spremte :) ako dodjes ranije, dobijas nefermentisani obilazak pivare!

Link to comment

Spremte se ,spremte :) ako dodjes ranije, dobijas nefermentisani obilazak pivare!

Narafski da dolazim ranije! Da se podsetim (vrlo) ranih devedesetih i satiranja pivare u vreme Gitarijade.

Link to comment

Bad music vs. Zaječarsko pivo. Prošlog puta sa Loinsima su se ispila jezera... Šteta za Kladovo, ne možemo sakupit' dvajes ljudi (bruka)! Mora se putovati čak do Zaječara :)

kakva je zaječarska voda? ne pijem više otkako sam video koliko amatera pije ;)

 

komentar se odnosio na otkazivanje pancevca, ali nisam video da ima jos komentara na sledecoj strani.

inace, kod nas se vec stampaju majice, a razmatra se i prinosenje zrtve  :s_d:

jbg, ne znam šta da kažem. dogovorio sam sa nekim tipom iz njihovog doma omladine, sve je potvrdio do u detalj, a onda se 5 dana pred koncert javio da kaže kako im neke pare nisu legle, te ne mogu da priušte jpk-a i zahvalio na razumevanju (koje crno razumevanje, upravo suprotno).

 

 

inače, slušajte sutra "Dole na uglu" Žikice Simića - drugi sat (20-21) - John Paul Keith!!

Link to comment

Bade, jel si ti autor tog uvodnog teksta (i generalno svih tih koje kačiš kad dovodiš neki bend)? 

 

Aj srećno ti bilo sa memfiškim Taličnim Tomom, pa se valjda vidimo.

Link to comment

Bade, jel si ti autor tog uvodnog teksta (i generalno svih tih koje kačiš kad dovodiš neki bend)? 

 

Aj srećno ti bilo sa memfiškim Taličnim Tomom, pa se valjda vidimo.

ne, naravno ;)

 

hvala i vidimo se!

Link to comment

da ponovim i ovde nemo se zajebete pa da ne odete ako volite pankerski žustar hipoški vajb pevaljka bi komotno mogla u shocking blue ili jefferson airplane a muzikanti ne zna se ko je jači mada meni najbolja bila cura na sintiju :fantom:

 

tag: bujodrag

Edited by Hella
Link to comment

22:15

Da sam pametan otprilike bih sad krenuo od kuce, a ne se raspadao lapo sata u podrumcini

 

Sent from my HTC One S using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...