Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Било је невиђено, један од најбољих концерата у Београду икада. Озвучење је било више него пристојно, онај проблем са нешто тишим микрофоном у који је Мајк говорио је решен практично у ходу. Нека невероватна мешавина високог професионализма и потпуне спонтаности. Претпостављам да тако звуче сви који убијају како добро свирају а у томе заиста уживају. Публика некако подељена, део који је дошао зато што је гугловао па је проценио да би ваљало да штиклира и то име и, срећом већи, део који је дошао зато што би се убио да не дође. Праштање, разваљивање, откидање. Мајк... шта да кажем што већ не знате? Да, уз то што је краљ гитаре, на само једном степенику испод Леса Клејпула, скроз је позитиван лик и царски зајебант је. Ко је погрешио и остао кући остао је ускраћен за прави џепни спектакл. Невероватно добро вече.

 

 

Много сте досадни, како је било, како је било. Ја нисам био али сте ме присилили да и извештај напишем.   :P 

 

Link to comment

Ok..neko je mozda seo na upisanu dasku u wc-u,nekom je smetao dim,nekom je bilo hladno kad je krenuo kuci..a mozda je neko kadar da napise dve tri smislene recenice o svirci za nas koji nismo bili.Ili da takve informacije potrazim na nekom drugom mestu   :fantom:

 

 

evo tekst koji je dao bmfbp. u principu, najbolje je tako kada neko sroci. ja iskreno ne znam da pisem osim onoga sto sto mi je na srcu, ali to opet mozda nece dati ne znam kakav utisak-dojam o tome kako je bilo. evo par mojih linija koje sam hteo-dvoumio se da postavim, i najvise ga postavljam jer je vrlo slican-segmenti koje se spominju iz ovog teksta koji je okacio bmfbp:

 

svirka kao takva je bila odlicna. neki deo tog americkog panka se zaista na trenutak preselio u beograd. meni je iskreno tako nesto trebalo barem na trenutak da se odvojim od svega i to je bend pruzio. mike je takav lik da moze to osecanje da razume i na neki nacin, ja sam to propustio zbog sledecih stvari: zaista sam ocekivao manje ljudi, tj. da ne bude ovako tesno. u najboljem slucaju, mislio sam da cu da se zabodem kod sanka, pijem pivce i pogled mi seze do bine gde se sve to desava. malo ustanem, priblizim se, zabelezim mozda neki snimak cisto da imam kao secanje. ostanem jos malo posle koncerta, popijem pivce i kroz prolecnu noc se vratim na gajbu. nemojte da mi zamerite ovo, jesam, razmazen sam. mozda sam mogao da se lepo smestim, da guram ljude oko mene, ali sam zaista pazio na iste. nisam hteo nikome da smetam. iako to nije bilo tako kako sam zamislio, ipak na kraju u svoj onoj guzvi mike je prosao pored mene i rekao sam mu da mi je drago sto je dosao u beograd, na to me je on zagrlio i tu je moje kenjkanje prestalo. 

 

sada kada gledam, guzva je dobra iz razloga da se plati bend i sve ostalo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...