Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Bendovi ušli u Srbiju!! Oko 15:30 u Beogradu - sve kreće na vreme (vrata se otvaraju u 20:00, prvi bend počinje od 21:00)!!

Link to comment

da se prvi zapljunem. moram da priznam da sam se iznenadio za guzvu, i to je meni predstavljalo problem jer sam mali, ali to sam nekako uspeo da resim, ali ne onako kako bih ja to voleo. iskreno, ocekivao sam manje ljudi, ali ne bunim se. dve najsvetlije tacke na certu su: 

 

video sam drugaricu iz detinjstva

 

zagrlio se sa mike wattom

 

jedino mi je zao sto nisam sreo acu da se pozdravim, ali ovim putem ga pozdravljam, i hvala ti. 

Link to comment

 

moram da priznam da sam se iznenadio za guzvu, i to je meni predstavljalo problem jer sam mali, ali to sam nekako uspeo da resim

 

 

video sam drugaricu iz detinjstva

 

popeo si se na drugaricu?

btw o svirci nisi rekao nista

 

Link to comment

pa bas i nije bilo mladjih.

 

hella treba da pati sto nije bio.

 

divan je bio majk vot i drugari, nekad ode u fugazijanstinu, i to je prelepo. steta sto je dal slucajno, dal namerno, njegov mikrofon bio pretih tokom onog spokenworda. ja sam ko svaka siparica sanjala da cu cuti maggot's brain, ali nema veze.

 

jel da da nisam dugo nista o onima sto pricaju na koncertima? e pa zivim za dan kada ce izmisliti ometac govora, ko za mobilne. imam i druge ideje koje ukljucuju neke druge proizvode namenske industrije, ali su one u domenu nikad ostvarivih mastarija.

Link to comment

jel da da nisam dugo nista o onima sto pricaju na koncertima? e pa zivim za dan kada ce izmisliti ometac govora, ko za mobilne. imam i druge ideje koje ukljucuju neke druge proizvode namenske industrije, ali su one u domenu nikad ostvarivih mastarija.

 

ja sam stao na jednom mestu, i  kada sam video da kokodacu, setim se da moram da budem blize zvucniku da ih ne cujem. jebote! 

Link to comment

Ok..neko je mozda seo na upisanu dasku u wc-u,nekom je smetao dim,nekom je bilo hladno kad je krenuo kuci..a mozda je neko kadar da napise dve tri smislene recenice o svirci za nas koji nismo bili.Ili da takve informacije potrazim na nekom drugom mestu   :fantom:

Link to comment

hella treba da pati sto nije bio.

 

sigurno ću da trošim benzin u predvečerje mad max scenarija pod snsom :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Ok..neko je mozda seo na upisanu dasku u wc-u,nekom je smetao dim,nekom je bilo hladno kad je krenuo kuci..a mozda je neko kadar da napise dve tri smislene recenice o svirci za nas koji nismo bili.Ili da takve informacije potrazim na nekom drugom mestu   :fantom:

bilo je dojaja. skroz kul.

mogu i da ti odzvizdim pojedine numere :fantom:

Link to comment

guzva, galama, lose ozvucenje... znao sam nisam propustio nista pametno.

cak je i ove sto su bili blam da pisu koliko je bezveze bilo.

 

je l tako? :cry:  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...