Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Realno, ne moram da idem više na koncerte.Osim sto cu da odem da TCG pogledam ponovo u Paracinu. :)R A Z V A L I L I! :ziga:Hvala Ajatolahu rnr-a sto ih je doveo ponovo. :thumbsup:Publika se duplirala od proslog puta, fuck yeah! Znači, bilo nas je 50, al smo bili glasni. :DKonačno, Majka bi bio keva da je odsvirao ono sto sam trazio,bre!

Link to comment

Ma,nema opravdanja bre! :mad:Jesmo mi die hard fanovi ili šta!? :)...Ma,bas su mi ulepsali život...ja mislim da ni oni veruju na kakav su doček sinoć naišli. :DNajjače mi je bilo kad je Šejn silazio sa bine a momak iz prvih redova ga je zagrlio kao da mu je rođeni brat... :lol:

Link to comment

i sad ti budi pametan što je bilo onako malo naroda za onakav bend. ko provali šemu po kojoj nešto uspeva u ovdašnjim klubovima među mislećom omladinom napraviće ozbiljne pare u životu.thumbs up za beda, koji ni sam ne znam kako istrajava!

Link to comment

Promenih avatar ali i dalje ostajem baksuz. ;) Molim da mi se upiše opravdani jer najverovatnije neću moći da dođem i podržim zbog bolesti...Svima koji idu želim super provod!

Link to comment

Jebemu, ovo je 6x da ih gledam i tesko da mogu da kazem da li ima ijedan bend da im prismrdi uzivo! Dirtbombs, jack oblivian, guitar wolf, bambi molesters, andre williams thee oh sees i ostali top koncertni sampioni su stvarno opasni kad izadju na neku binu, ali Calibro 35 su za koplje zajebaniji igraci.Za bgd su spremili i temu iz otpisanih, uzivajte sutra!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...