Jump to content
IGNORED

Ljuto-slatko-kiseli sosovi


Turnbull

Recommended Posts

Roda

 

Meksikanac sa sombrerom na etiketi, ambalaza ista kao za cili sos.

 

slučajno poslato sa TT

Edited by vookela
Link to comment
  • 3 weeks later...

Jos ne nadjoh famozni pemy ancho. Jedno vece sam cak planski obisao Rodu na Trerazijama i Maxi na Cvetnom i nista :(

 

Mnogo mi se svidja ljutenica iz Priloga (Palilulska pijaca) al me redovno posle zeza stomak. Juce sam prvo jeo leskovacku pljesku i stavio ljutenicu kao prilog (zajebano ljut kombo) pa uvece picu i opet zveknuo ljutenicu preko :)

 

Moram da ga nagovorim da mi proda teglicu il da mi da recept. Lici mi na onaj koncentrat paradajza samo necim opasno zaljucen.

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jos ne nadjoh famozni pemy ancho....

+1

 

Nema ni u velikoj Idei ispod Usca. Da ga nisam video na maxi shop online ne bih verovao da postoji.

 

Lokalni Maksiji nemaju ni obican pemy.

 

edit:

 https://shop.maxi.rs/online-market/ancho-hot-sos-pemy-285ml/7286563.html

 

Javljajte gde ima. Nije bilo na Cvetnom trgu pre desetak dana a u Cika Ljubinu nikako da naletim. 

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kupio da se proba

92e769466f2e00e48dcd67bfd7dcf803.jpg

 

 

Dva meseca ga jurim i ne mogu da ga iskopam. Neki dan odem u Cika Ljubinu specijalno zbog njega a oni renoviraju...

 

Chilito slatko ljuti je korektnog ukusa ali odvratno tecan. Ovaj ljuti jos nisam uzimao al ga stavljaju na moje omiljene tortilje sa ljutom piletinom u Papasu pa cu mu jednom dati sansu.

 

Ancho me izludjuje

 

edit: Mozda odem danas do Alonsa (ili kako se vec zove ono blizu Kalisa) Lokalni minimaksici nisu nizasta i nikad nista nemaju a Cvetni trg sam vec probao.

Edited by katamaran
Link to comment

Moj kum koji inace voli ljuto kao ja kaze da je Ancho bas bas ljut.

 

Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Dobih ovaj iz Dojcland i nije mi se svideo. Kiselo ljut a dominira kiselo. Slicno kao Hajncov habanero

2231670_90a278f0a9.png

 

 

Skoro sam u Idei ispod Beogradjanke video neki njihov providni (habanero valjda) al nisam uzeo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...