Jump to content
IGNORED

Ljuto-slatko-kiseli sosovi


Turnbull

Recommended Posts

jeste nezdravo ali bice dobro da ti pospesi slanje sa iste lokacije  :lolol:

 

 

 

 

ja ne znaem za toi kikiriki, ali znam za one sa sojom unutra. si sigurna da nije soja?

prosetaj se do samiske na poslednjem spratu novog kineskog TC, tamo ima taj koji zelis. i ako nema taj ima neki koji ces da volis  :jerry:

nene, umem da prepoznam i naulici, nego sam tela da zivim opasno :D

 

nije soja, soja je u ovom tamnijem, zato je tako adiktiv, a ovo jeste kikiriki. kikiriki i staklo i nije lep <_<

 

 

 

edip. necu vishe ni ovaj shto volem da kupujem, na kraju ispada da ga pokusam kashikom za dva dana, jedem i plachem :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment
  • 1 month later...

Iz dosade napravio nesto sto je vise ljuti sok od paradajza nego sos al moze da prodje :)

 

Samleo mutirani (povukao ljutinu od neceg ozbiljnijeg) bishops crown, beli luk i persun. U to sunuo litar soka od paradajza, vuster, secer i so i stavio da prokuva. Nisam bio zadovoljan ljutinom pa sam mu dodao i pola fatalija koji mu je osim ljutine dao i skroz drugi ukus.

 

meni se svidja :)

 

edit: bas mi se svidja. posle fatalija vise ne dominira ukus paradajza.

Edited by katamaran
Link to comment
  • 1 month later...

Dozvolite, gospodo, da se pridružim klubu.

 

Belize sos od žutog habanera, lajma, crnog i belog luka, šargarepe i kajsija.

 

12594034_1694973044117701_80101173899056

Link to comment

Dozvolite, gospodo, da se pridružim klubu.

 

Belize sos od žutog habanera, lajma, crnog i belog luka, šargarepe i kajsija.

 

12594034_1694973044117701_80101173899056

Dobro dosao!Vidi se da ima sargarepe,nista ne daje takvu lepu strukturu sosu kao ista :) Habice su odlicne ,nisu preljute a imaju logicno jel ;) habanero aromu

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ja nešto mućkao i crtkao i flaširao

 

Cekaj, ti si ovo napravio skroz? Odlicno izgleda, pricaj kako si napravio onu plastiku preko cepa i odakle ti ovakva flasica?

Link to comment

Cekaj, ti si ovo napravio skroz? Odlicno izgleda, pricaj kako si napravio onu plastiku preko cepa i odakle ti ovakva flasica?

Skroz ja, osim šešira, to mi je drugar ilustrator nacrtao.

Flašu poručio iz staklare, kao i čepove i PVC kapicu. Kapica se stavi preko flaše i to se spusti na tačno 2 sekunde u kipuću vodu i stegne se oko ruba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...