Jump to content
IGNORED

Ljuto-slatko-kiseli sosovi


Turnbull

Recommended Posts

dobila sam veliko pakovanje uni eagle srirače, da probam konačno. nisam oduševljena. nema neke razlike u odnosu na onaj chilito gurman. rekla bih da su homemade sosevi ppp domaćica i domaćina nedostižni san za ovo. 

ne znam kakva je flying goose, ni da li uopšte može da se nabavi kod nas. na originalnom sajtu ima svakakvih čudesa :droil:

https://www.flyinggoosebrand.com/our-range/

Link to comment
50 minutes ago, beyoncé said:

dobila sam veliko pakovanje uni eagle srirače, da probam konačno. nisam oduševljena. nema neke razlike u odnosu na onaj chilito gurman. rekla bih da su homemade sosevi ppp domaćica i domaćina nedostižni san za ovo. 

ne znam kakva je flying goose, ni da li uopšte može da se nabavi kod nas. na originalnom sajtu ima svakakvih čudesa :droil:

https://www.flyinggoosebrand.com/our-range/

 

Ne smem se zakleti ali možda je bio flying goose u lidlu jednom prilikom

 

 

Siraća, meh, mi to mnogo bolje umemo

  • +1 1
Link to comment

Bio je u vise navrata... cena oko 700 dinara ako se dobro secam

Uzimao neki sa majonezom koji mi se i dalje vuce po fridzu i mild and sweet u kome sam se davio

  • +1 1
Link to comment

Flying goose ima s vremena na vreme u Lidlu, cena 600din. U Americi sa petlom na pakovanju i zelenim zatvaračem najviše zastupljen na stolovima u raznoraznim restoranima. Dobar je zato što nije obična ljutina, već ima i belog luka u sebi što mu daje ukus.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 year later...

Ma dobro bre.. Sve stoji...Ali ipak bih ga očekivao u marketu u bloku a ne baš da idem u inozemstvo po njega:)

 

 

Edited by ronin
Link to comment
2 hours ago, ronin said:

Ma dobro bre.. Sve stoji...Ali ipak bih ga očekivao u marketu u bloku a ne baš da idem u inozemstvo po njega:)

 

 

A dobro, ima ovde i dosta ljudi iz drugih krajeva, ne samo vi tajkuni iz beograda

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...