Jump to content
IGNORED

rekreativni fudbal u BGD


hazard

Recommended Posts

Trazim dakle pomoc akumulirane forumske mudrosti :D

 

Treba mi neki nacin da ostanem u nekoj pristojnoj fizickoj formi, teretana me smara (izdrzim mesec-dva i cim ostvarim neki rezultat odustajem), trcanje smara malo manje ali ipak smara, ostaje dakle bavljenje nekim sportom, posto je jedini ekipni sport u kome ne ispadam skroz smesan fudbal, a daje ti priliku da se ljudski istrcis i umoris, kapiram kao ajde da probam to...

 

No pitanje je gde? Nemam neku ekipu sa kojim bi redovno pikao na livadi/u balonu, a i ne bi da zavisim samo od volje 10ak ljudi da se skupe ili ne skupe...trazim nesto redovno, sto ima neku obavezu (tipa utakmica jedanput nedeljno, moze cak i trening jedanput nedeljno preko toga, ili tako nesto), sto je organizovano na ozbiljnijem nivou a opet je rekreativni sport.

 

Gde traziti to? Ima li smisla otici u neki "zvanicni" fudbalski klub ali na nekom nivou (neka 7. liga) gde je fudbal skroz amaterski i rekreativan? Ako da, odakle poceti, koji nivo fudbalske piramide? Prva beogradska liga? Druga? Nesto ispod toga? Medjuopstinska liga? Odakle pocinje "beton liga"?

 

A ako to nije odgovor, postoji li kod nas kao Zapadu ad-hoc rekreativne lige van organizacije zvanicnog fudbalskog saveza i njihovih filijala? Ako da, gde?

 

Dolazi u obzir i mali fudbal i "veliki".

 

Unapred hvala

Link to comment

Moj drugar igra za Jajince, Heroj Polet, a tu je upao preko kolega iz Advokatske komore. Imaju i treninge i pored lige su igrali dosta prijateljskih tekmi, sve kao kod Lokija na SOSu samo uzivo :D. Pitacu ga da li su zainteresovani za nove clanove pa ti javljam. 

Link to comment

Da, oni su bas ozbiljni,moj drugar ide 23.maja u Budimpestu na Svetsko prvenstvo :D. Inace trener Heroj Poleta je bivsi kuvar nase repke i u jesenjem delu nisu imali poraz u 7 kola, imaju sanse za visi rang-show program.

Link to comment

A šta je bilo sa forumskim fudbalom, to više ne postoji?

 

@hazard

Ja sam na kraju odustao, posle n-tog otkazivanja termina na kojima smo se samo ja i još par sličnih idiota pojavljivali (ne možeš Srbina elementarno organizovati, da ga jebeš) i krenuo u planine, deset puta sam srećniji ovako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...